Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Pampers Active Boy/Active...

A Pampers Active Boy/Active Girl pelenkát mikortól használtatok? Amikor már állt a baba? Vagy már mászásnál is?

Figyelt kérdés

Kislányom 8 hónapos, kúszik, felül, mászni próbál, néha fel akar állni már. Mindent egyszerre. :)

És most kezd nehézzé válni a pelenkázás, mert állandóan forog, el akar mászni. Ha nem, akkor meg ki akarja tépőzárazni. :D

Ilyenkor már érdemes ezt a fajta pelenkát használni?


2011. okt. 19. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:

amikor már ment (11h+), csak akkor adtamn rá bugyipelenkát


mindig hagyta magát bepelenkázni

2011. okt. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
15 hónapos, most vettünk neki először mert már tényleg rémálom volt a pelenkázás. Szerintem nagyon jó, és sokkal nedvszívóbb is. Viszont ha van kaki is akkor el szoktam vágni két oldalt kisollóval, mert különben ahogy veszed le végig húzod a lábán a kakit. Éjszakára nagyon jó, mert ebből nem pisil ki mint a többiből. Az egyetlen bajom vele hogy drága..
2011. okt. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Régebben volt perforáció ami mentén le lehetett tépni a pelust. Soha nem húztam csak úgy le. Én is ezt használtam anno (amikor már járt, mert csak belelépett, fekvő babánál szerintem nehezebb ilyet ráadni, mint egy simát) meg a liberót azt jobban szerettem, mert annak van a hátulján egy öntapadó csík és össze lehet rendesen hajtogatni. Viszont jóval drágább.
2011. okt. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!