Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtátok már a pampers...

Használtátok már a pampers premium care pelenkát?

Figyelt kérdés
vélemény?
2010. nov. 8. 20:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia, használtam. Én nem szerettem, mert a belső részében egy puha háló van, ami - ha a pelus már megtelik pisivel - elválik a pelenkáról és rátapad a baba fenekére, nyomot hagy rajta, egy éjszaka alatt pedig még piros csíkokat is. Ha kaki is van, ezt szinte külön le kell húzni a fenekéről. Sima Pamperst használunk, azzal nagyon elégedett vagyok.
2010. nov. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én igen, 5-ös méretben. Több pisit elbír, mint az active baby. Viszont vissza kellett térnem az active baby-re, mert az nem engedi vissza annyira a bőrhöz a pisit, mint a premium care. Valahogy az a hálós belső rész annyira nem győzött meg. És illatmentes is, pedig én szeretem az active baby illatát.
2010. nov. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

nekem nagyon bejött, és nem vettem észre, hogy jobban visszaengedné a bőrhöz a pisit.

szerintem a legjobb pelus, utána az active baby.

próbáld ki, megéri szerintem.

2010. nov. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem bepirosodott a fiam popsija tőle, ezért maradtam a liberonál és a huggiesnál. Nekem ez a 2 jön be.
2010. nov. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Sokáig használtuk.Nekünk naggggyon bejött!!!!!!Egyedül ebből nem folyt ki soha semmi.Most is Pampers-t használunk,csak már a sleep&play-t,ez is jó.
2010. nov. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szia, én használom, de úgy, hogy éjszakára premium care-t használok, mert a fiam - 3 hós - csak egyszer kel fel, ezért olyan pelus kell, ami jól bírja a pisit-kakit. Nappalra a jóval olcsóbb sleep&play-t használom, az a tescoban csak 1999,-, így egy csomag pelenkán tudok spórolni 2300-2400,-Ft-ot. Így megvan mellé a törlő és a popsikenőcs is ugyanannyi pénzből, mintha két csomag premium care-t használnék.

A premium care egyébként nagyon bevált éjjelre, én csak az anyagiak miatt nem tudok használni nappalra is. Viszont a slepp&play-jel sincs semmi bajom, teljesen ugyan olyan, mint az active baby, csak nem gumis a dereka. Ha kicsi a babád, próbáld ki szerintem, ha már nagyobb lesz és mozgolódik én sem fogom már az utóbbit használni, mert el fog csúszkálni, de most így gazdaságos és ideális a kettőt kombinálnom.

2010. nov. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ajándékba kaptunk egyet, és akkor tetszett benne a hálós rész, mert az anyatejes kakit szépen elvezette és nem érintkezett úgy a baba bőrével. Vettem én is egyet, és akkor már nem nagyon jött be, mert a hátánál kezdett kifolyni a kaki, gondolom azért mert nem gumis a dereka. Így visszatértem a Liberohoz, ezzel nagyon ritkán fordult elő baleset.
2010. nov. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én is szeretem. Viszont a legutolsó csomagnál tapasztaltam, hogy nem hálós a belseje. Ez most valami új széria lesz? Mert maradhat szerintem, ugyanis nagyon beválik nálunk éjszakára is. :)
2010. nov. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekünk csak ez vált be, nagyon jó pelenka!
2010. nov. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mi csak azt tudjuk használjuk, valóban jól szívja a nedvességet.

Nagyon sokfélét próbáltunk, de kiütéses lett.

2010. nov. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!