Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon durva pelenka kiütésre...

Nagyon durva pelenka kiütésre mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
3 bőrgyógyásznál voltunk, mindhárman mást írtak fel, mára olyan lett a helyzet, hogy meg sem tudom mosni a kicsim fenekét, mert a víztől sokkot kap, vérvörös az egész. 2 éves
2010. dec. 20. 20:53
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
34%

Már bocsi a kérdésért, de mitől lehet ilyen egy ekkora baba popsija? Én azt hittem csak kisebb babáknál van ez.

Talán ha hagynád "szellőzni" a bőrét.

2010. dec. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk fogzás miatt volt iszonyat csúnya kisfiam feneke, gondolom nálatok is ez miatt. Nagyon sok mindent kipróbáltam. Míg végül bevált a Sudocren és a hintőpor kombináció.De olyan hintőpor amiben van cinkoxidos (Gabi). Itt kaptam én is az ötletet és bejött.
2010. dec. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. Ja, és sokat szellőztettem, amíg piros volt neki nem használtam popsitörlőt sem, na és persze sűrűbb pelenka csere.
2010. dec. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
és ne hagyd sokáig fürödni. Még mindég 2. voltam
2010. dec. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
hátsó rágófogai beindultak, szerintem is ettől van, de még ilyen durvát nem láttam, olyan mintha a színhús lenne bőr nélkül. Megszakad a szívem, nem tud ülni sem, a pelenkacserék, és a tusolás, hát ott mindannyian sírtunk... Mivel nem javul egyik kencétől sem amit az orvos felírt, ezért kérdeznék valamilyen házi praktikát. Köszi a másodiknak. Az elsőnek üzenem, hogy a jelek szerint ebben a korban is előfordulhat.
2010. dec. 20. 20:58
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Szegényke...

Aloe First spray, vagy valami hasonló nem segítene?

Esetleg Bioptron lámpa, ha tudtok keríteni.

2010. dec. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Aloe vera virágom van itthon, esetleg annak a levével megpróbálom, és a hintőport is beszerzem. Még mit lehetne? Köszönöm!
2010. dec. 20. 21:05
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
én is mindenre a sudocremet használom, szépen rendbe teszi a popsit, bár nekünk nem volt még ilyen durva. jobbulást a babádnak! kisnagybaba :)
2010. dec. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

mi is most estünk át hasonlón. Nekünk az enyhébbre a Babé krém, durvára a gyógyszertári kikavart boraxos popsikrém használt. Kitartás...

2010. dec. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a továbbiakat is! Az igazság az, hogy Sudocremet használnuk minden nap, emellett alakult ki. Most azt felfüggesztettem, Elocomot írt fel a 3. bőrgyógyász hidrofiles fürdetővel keverve, két napja ezzel kenem, de egyre rosszabb. A Bioptron lámpa is jó lehet? Van anyukáméknak, de csak az alapszín világít, nincs hozzá színskála. Megpróbálom azt is.
2010. dec. 20. 21:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!