Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen kisautót vesztek-vetett...

Milyen kisautót vesztek-vetettek (Debrecenben) 11 hósnak, ami később is jó?

Figyelt kérdés
lábbal hajtható kisautóra gondoltam,a müllerbe vettem egyet(chicco)nagyon jó volt,13.000ft volt,4:1-ben,de amikor hazahoztuk,rájöttem,hogy nem kell semmi kiegészítő rész,mert már "nagy ahhoz"-10,5 hós.visszavittem,és elkezdtem keresni debrecenben másikat...hát csak gagyikat találtam...visszamentem a müllerbe,hogy mésig hazaviszem,de már nem volt sehol belőle.hol és milyet vesztek?és mennyiért?
2010. dec. 21. 07:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyesmi van, vaterán vettük 1000 Ft-ért (igaz, használtan, de nagyon jó állapotban): [link]

Ezt ki is szoktuk vinni, és imádja, hogy mindenfélét bele lehet pakolni az ülőrész alá. Mindig eldugdos benne valamit. :)

2010. dec. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A miénk hasonló az előttem linkelthez, csak traktor, van hozzá egy utánfutó (még nem használjuk) és szintén felnyitható az eleje, amibe elrejti a kis kincseit. Sajnos linkelni nem tudok. Nehéz, masszív járgányt választottunk és inkább drágábbat vettünk, mert a könnyűek hamar borulnak.
2010. dec. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Amikor még csak járássegítőnek használta, úgy oldottam meg a borulás-mentesítést, hogy két db 1 kg-os kézi súlyzót beleraktam a pakolós fakkba. Így stabilabb volt, és nem borult meg attól a járgány, hogy a gyerek rátámaszkodott a hátuljára.
2010. dec. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!