Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy látjátok, kell a mózeskos...

Hogy látjátok, kell a mózeskosár vagy elég a hordozó?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy azon gondolkodom melyiket válasszuk a 3in1 vagy 2in1 babakocsit.Nem tudom a mózest ki tudjuk-e használni?Persze a babának jobb mert vízszintesen fekszik de hallottam olyat is hogy szinte csak párszor használták mert a baba nem érezte jól magát benne.
2010. dec. 21. 15:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

-a legtöbb baba azért jól viseli és az első három hónapban jobb mint bármi.-


szerintem válasszátok a 3 in 1-et mert ha szeretnétek még babát jobb választás sétához is neked mint a mózest eltartani a testedtől és úgy sétálni.

2010. dec. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mi nem vettünk hordozót, csak mózest.Nagyon jól ki tudtuk használni, gyakorlatilag fél éves koráig jó volt.A második babánál is így lesz.A hordozó remek, de annyira árt a gerincének, hogy négy hónapos kora előtt bele nem tenném.
2010. dec. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
A hordozó nem jó nekik sétára. Nekik még vízszintesen kell feküdni. Mi a hordozót csak a kocsiba használtuk. Egy pici baba szinte mindég elalszik a babakocsiban. Mi a mózest 5 hónapos koráig használtuk, aztán kinőtte, meg már meleg volt neki. Ha nem akarsz mózeseset venni, akkor vegyél olyat amit már újszülött kortól lehet használni a mélykocsiját.
2010. dec. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

-bocsi az utolsó mondatot félreértelmeztem nem sima hanem babakocsis mózes.-


off.

2010. dec. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekünk volt mózeskosarunk is, de fölöslegesnek tartottam. Kb. 1hónapig tudja használni és kinövi.... baromság!
2010. dec. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

téli babának vennék mózest, mert az is véd a hidegtől, jobban be tudod bugyolálni, amúgy nem vennék, elég, ha a babakocsi vízszintesig dönthető.

kocsiban úgyis hordozóba teszed. amúgy tévhit, hogy árt a baba gerincének, hiszen a hasadban sem vízszintesen volt, hanem C alakban, csak arra kell figyelni, hogy a hordozóban a gerince mindenhol alá legyen támasztva.

2010. dec. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,épp ezért dilemmázok mert nem tudom melyik lenne jobban kihasználva.A mózes egyébként beköthető autóba?
2010. dec. 21. 15:53
 8/18 anonim ***** válasza:
Én nagyon mózeskosár párti vagyok. Mind a két gyerekemmel 6 hónapos korukig azt használtuk, pedig a babakocsi sportrésze is teljesen vízszintesre dönthető. Nagyon jól kibélelhető hidegben, bárhol használható ágyként, ha a baba elalszik benne, nem kell kivenni, egyszerűen leveszem a kocsiról és beviszem a lakásba. Csak arra kell vigyázni, hogy mekkora a mózeskosár része a babakocsinak, láttam már olyat, amelyik szerintem kb. 1 hónapos babának még jó, de aztán már ki is növi. Viszont a babakocsi sportrésze meg csak 6 hónapos kortól használható.
2010. dec. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
vannak olyan mózesek amik beköthetőek a kocsiba is.
2010. dec. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mi nagyon sokáig használtuk a mózest. Szerintem érdemes megvenni.
2010. dec. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!