Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt a babátok...

Mennyi idős volt a babátok mikor elkezdtetek főzni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 15:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Babának 4 hónapos korától. Nekünk kórházból hazajövetel utáni napon.

Nekem nem volt segítségem, apuka meg nem tud főzni :)


Akkor csináltam mindent, amikor a kicsi aludt. Most már "segít" :)

2010. dec. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
45%
Semmi gond nem volt. 2 hetes kora óta főzök magunknak, addig anyám főzött. Addig főztem, míg a kicsi aludt. 3 hónapos koráig rengeteget aludt. Azóta vele főzök. Nem értem, miért nem lehet a főzést a baba mellett elintézni. Nincs el egyedül a babád? Nem tudsz akkor főzni, míg alszik?
2010. dec. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
két hétig rendeltük a kaját,de nem azért mert nem tudtam volna főzni,hanem mert nem akartam.csak a babával akartam foglalkozni meg pihenni.két hét után visszaállt a régi rendszer,kétnaponta leves és második.
2010. dec. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
1 hetes korától.Az első héten anyósom főzött nekünk. De a 2. héten is mondta h főz, csak én mondtam, h meg kell próbálnom,mert vmikor el kell kezdeni. de iszonyat szenvedés volt, kisfiam nagyon nehezen aludt napközben, akkor is nagyon keveset.most ismét babát várok és ha meglesz a pici már most eldöntöttem, hogy el fogom fogadni hosszabb ideig a segítséget.
2010. dec. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hát, én nagyon szégyellem magam, mert 5,5hónapos a babám és még csak most kezdek főzögetni. Eddig anyósomék hoztak főtt kaját, ha nem rendeltünk.
2010. dec. 23. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!