Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos volt a babátok,...

Hány hónapos volt a babátok, mikor elkezdtetek mesélni neki? És ha még szopizott akkor, akkor szopi előtt, vagy közben meséltetek? Könyvből, vagy saját történeteket?

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
1 hónapos korától olvasok neki, leginkább a Mesebolt című verseskötetből, mert van egy kisebb "kézreeső" kiadása is. Volt egy időszakunk, amikor szopcsi alatt is olvastam neki, de ekkor még 20-30 percig szopcsizott, lehetett. Verseket szopcsi után olvastam, 9 hós most és régóta ha vége a szopcsinak, akkor a szopcsipárnán megfordul és nézi a kiskönyvét, várja hogy elkezdjek olvasni, ő is lapozgatja és együtt "szaval" velem. :)
2010. aug. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
5 hós anyatejes babám van, vacsi lefektetés után olvasok fel neki a Micimackóból, mielőtt elalszik a kiságyában. Tudom, hogy még nem érti, de nem baj. :-)
2010. aug. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is 1 hós kora óta mesélek neki, szopi után, elalvás előtt. Olyan édes. Figyel a hangomra, és szép lassan elalszik.
2010. aug. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
és ha este szopi közben bealszik,akkor mikor olvassak?jó,ha fürdés után,evés előtt?
2010. aug. 27. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!