Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Közlekedni kenguruval vagy...

Közlekedni kenguruval vagy másként?

Figyelt kérdés
Na...a magyar marha....kenguruval kellett ma útnak indulnom, mert eseget rendesen és ahova akarok menni nem lehet babakocsival bemenni és megközelíteni sem lehet....magyarorszag....de ez mégcsak haggyán....lóg rajtam a 10 kilós gyerkőc....hátamon a hátizsák....a buzsmegállóba szerintetek érdekel vki, hogy mi is ott állunk és ne gyújtson rá a gyenge jellemével a bagójára és a szájából is okádja a bűzős füstöt vagy 3 "ember"? ki állt az esőben a fülkén kívül? jó, szólhattam volna, hátha vakok, de nem voltak vmi kistestűek....a busz jött és ne lehetett volna babakocsival felférni, még jó, h kenguruztunk....tömve volt...vkinek eszébe jutott, h átadja a helyet? háát, nem...ok, nekem így is kényelmes....jön a megállónk, idejében jelzek....az ajtó körül álltunk, kb 3-4 ember állt előttünk...leszálltak, h le tudjunk szállni vagy nekem kellett erőnek erejével átvergődni rajtuk és még pofákat vágtak arra, h kértem, szabad?....na....még jó, h jókedvem van ma..:O))de a kérdés bennem már nem az, hogy kenguruval vagy babakocsival...hanem kenguruval vagy autóval...sztem nincs mit csodálkozni,hogy ennyi mama jár édeskettesben a picikével autóval....ezentúl nagyeséllyel én is azzal fogok...és nem nagysága vagyok,évek óta nem vezettem, tömegközledtem szépen....nagyon figyelmetlenek és nemtörődömök az emberek....volt már igen pozitav élményem is...9-ből 0,5x..nehéz a közlekedés gyerekkel..mert autózni se könnyű...
2009. jan. 23. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az embereket manapság nem igazán érdekli semmi, csak saját maguk. Míg nem élik meg, addig nem tudják milyen ez. Vagy már rég volt gyerekük és nem tudják már, elfelejtették:(
2009. jan. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos teljesen egyet kell,hogy értsek veled! Eszméletlen,hogy mennyire nem törődnek az emberek senkivel. Bár igazság szerint én ezt inkább pocakos koromban tapasztaltam... :/ Engem inkább az bosszant,hogy mennyire nem lehet babakocsival közlekedni. A lépcsőknél nincs rámpa,de amelyiknél véletlenül van,arra ráseprik a havat,hogy még véletlenül se tudd használni. Nekem a buszokon amúgy mindig a nyugdíjas nénikékkel gyűlik meg a bajom.Pöffeszkedik egyedül a babakocsi helyén,és még neki áll feljebb ha megkérem,hogy legyen szíves arrébb állni,hogy betudjam fordítani a kocsit. Alig várom,hogy mi is kenguruzhassunk mert rémálom a közlekedés babkocsival.
2009. jan. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is egyetértek! A legútobbi ilyen tömegközlekedéses dolog alkalmával döntöttem el, hogy lesz autónk amilyen hamar csak lehet.

2009. jan. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok hasonló tahóval találkoztam én is és sztem még fogok is.Veled ellentétben viszont és pofákat vágok és jó hangosan közzéteszem a véleményem hasonló estekben(ez a terh előtt is így volt,ha vmi nem tetszett) és láss csodát,ilyenkor még ha visszamorogva is,de észreveszik magukat az illetők és elérem,hogy előzékenybbek legyenek.Ha az öreg mamikák (akiket gondolom száz gyerek vár otthon) rohanhatnak a buszhoz...,hogy helyük legyen és fel is lökhetnek bárkit eközben,akkor MI KISMAMÁK is álljunk ki magunkért!!!
2009. jan. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

en meg csak 8 honapos terhes vagyok, akkora hassal (kb a 20. hettol), mintha harom gyerek lenne benne, még SENKI sem adta át a helyet, sőt, hatulrol-oldalrol meg is gyomroztak, amikor le akartam ulni.


szóval bele se merek gondolni, hogy hogy lesz.

megoldas lenne egy kismamaszek, ahogy az oregeknek van, de nemhiszem, hogy atadnak nekunk, kismamaknak, anyukaknak.


*sohajt*

amikor panaszkodtam masik kismamanak (neki mar van egy kisgyereke), mondta, hogy ne is almodjak olyanrol, hogy tekintettel lesznek rank, probalom magam lelkileg felkesziteni, de mindig megdobbenek

2009. jan. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!