Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért hideg 16hos lányom keze...

Miért hideg 16hos lányom keze állandoan? Valami betegségre utal?

Figyelt kérdés
Ha alszik meleg,de napközben,játék közben jéghideg.
2010. dec. 21. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem fázik. Én ilyenkor adok rájuk egy mellényt és 5 perc múlva meleg a kezük.
2010. dec. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is fázik. Mi van a lábán? Vastagabb zokni vagy vastagabb naci, vagy egy + pulcsi.

14 hónapos lányom is néha napközben hideg a keze, én is ilyenkor jobban felöltöztetem, és már nem is hideg a keze.


Gondolom ha alszik be van takarva, azért meleg a keze.


Szép estét!

2010. dec. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*lányomnak
2010. dec. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Általában fáznak olyankor a kicsik. De speciel az én kisfiamnak mindig hideg a keze. Rendesen fel van öltöztetve, mamusz is van rajta. Mégis. De, ha bármit is adok rá (akár a legvékonyabb holmit is), akkor meg megsül olyan melege van.

S teszem hozzá, nagyon aktív gyerek. 17 hós.

2010. dec. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A hideg kéz vérkeringési zavarra utal, felnőtteknél. Szerintem is inkább az lehet, hogy fázik.
2010. dec. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!