Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy folytassam a hozzátáplálást?

Hogy folytassam a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
Reggel 6 körül szopi,9 körül gyümölcs(1 alma) meg szopi,12 körül főzi meg szopi és utána 3,6,9 szopi.6 hónapos.Délután mit adjak neki?Tejpép?Utána meg még 2-szer szopi vagy majd a többi szopit mivel váltsam ki?És délbe mennyi főzit adjak neki?Eddig amennyit szoktam csinálni megeszi.
2010. dec. 22. 22:13
 1/1 anonim ***** válasza:
52%

Mennyi idős a babád ? én 9 hónapig csak szoptattam, még egy falat gyümölcsöt se kapott.

Szerintem nézd meg a vásárolható bébiételeket, és meríts ötleteket belőle.

A lányom utálta az almát reszelve, nem is ette meg,viszont a konzerv őszibarackot imádja. Ha jól emlékszem, sütőtök és répa főzelék minden mennyiségben elfogyott...


Két hetente szokás egy-egy új fajta élelmiszert kipróbálni, de ez sincs köbe vésve. banán, barack, avokádó pl elejétől adható, és annyit adj neki, amennyit jóizűen megeszik. ha már tiltakozik,kiköpi,akkor elég. Alányom 11 hónaposan a 7-8 deci tej mellett min 3x160 g bébiételt benyomott, + egy banánt, kis barackot, stb...

2010. dec. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!