Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányomnak nem elég az anyatej,...

Lányomnak nem elég az anyatej, elkezdtük a hozzátáplálást, de hogyan folytassam?

Figyelt kérdés

Délelőtt adok neki a szopi után gyümölcsöt, de az utóbbi napokban egyre többet ébred fel éjjel, szerintem az éhség miatt.

Gyümölcsön kívül, még nem adtam neki mást.

Arra gondoltam, hogy délután adnék még neki valamit a szopi után, hogy éjjel tudjon jól aludni. A kérdésem az lenne, hogy mit adjak neki, ha még nem kezdtem vele kóstoltatni a zöldségeket? Kaphat akkor is pl. almát, persze csak addig amíg be nem vezetem neki a zöldségféléket, mert akkor már inkább azt adnék neki.


2011. jan. 12. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2011. jan. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mennyi idős?
2011. jan. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
6 hónapos.
2011. jan. 12. 15:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Kaphat almát, viszont az alma kalóriatartalma (és amennyit ebből a babád hasznosítani tud) messze alattamarad az anyatejének.

A babák sok minden miatt kezdenek 6 hónapos kor körül ébredni (és akkor persze már enni is), nem kimondottan az éhség miatt.

Ha viszont úgy gondolod, hogy az éhség miatt kel, akkor én sinlacot adnék almával. Az elég tápláló is, nem csak a helyet foglalja a kis gyomrában.

[link]

2011. jan. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Köszönöm szépen a válaszod!

Csak azért gondolom, hogy talán éhes, mert 3-4 napja fél óránként ébred. Nem mindig eszik, hanem megnyugtatom és alszik tovább. Ebből gondoltam, hogy talán éhes....

2011. jan. 12. 17:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Adhatszs neki tejpépet/rizspépet. Az már 4 hónapos kortól adható. Hátha ettől jobban tele lesz a pocija. :)
2011. jan. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!