Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor kislányt szerettél...

Amikor kislányt szerettél volna, kislányod lett, amikor fiúra vágytál fiad lett?

Figyelt kérdés
"Csak egészséges" meg "Gyerek legyen" illik mondani.De nincs mindig így.Akiknek titkos vágya teljesült,hogy értékelik?
2010. dec. 22. 23:01
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek nagyon lányt akartam, fiam lett, persze imádom. Másodiknál mindegy volt, tényleg, mert az első után rájöttem hogy "bevált" :D Azért örülnék egy lánykának is, szeretnénk harmadikat pár év múlva...
2010. dec. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én pont az elentétjét tapasztaltam,de gondoltam,leírom. Első perctől,hogy tudtam,hogy terhes vagyok meg voltam bizonyosodva róla,hogy lány,de 100százalékig. Aztán ahogy telt az idő, néha eszembe jutott,hogy mi van ha mégsem (bár kizártnak tartottam), nagyon féltem tőle,hogy nem leszek képes szeretni,ha fiú, utáltam is magamat emiatt. Februárban születik a kisfiam :) Még mindig nagyon bizonytalan vagyok,de már csak amiatt,hogy a legtöbb közös program,ami eszembe jut,amivel el lehet szórakoztatni a gyereket, inkább lányoknak való...
2010. dec. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
"Vigasztalnak" a környezetedben már előre?Ha a harmadik is fiú lenne..?
2010. dec. 22. 23:09
 4/51 anonim ***** válasza:
100%

Kislány koromban, mikor elképzeltem, hogy majd egyszer anya leszek, mindig úgy "álmodtam meg" a jövőt, hogy kislányom lesz először!

Aztán ahogy megtudtam, hogy terhes vagyok, valahogy átfordult a vágyam, az érzésem kisfiúra! És valóban mindegy lett volna, csak egészséges legyen, de titkon, a szívem mélyén kisfiúra vágytam. Az is lett! :) Már 10 hónapos múlt a kiskukis, és nagyon-nagyon imádjuk!

Most azt mondom jobb is így, mert ha a kistesó majd lány lesz, akkor lesz neki egy okos, erős bátyja!

2010. dec. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:

2.!

Biztos sok fiús anyukával fogsz megismerkedni,akik tökéletes fiús dolgokkal fognak "bombázni"! Gratula!

2010. dec. 22. 23:11
 6/51 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon lányt akartam, és fiam lett :D Kicsit sem bánom hogy így történt, ő az én kis banditám :)
2010. dec. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:

3.!

A párod is így "vágyott"?Kisfiút?

2010. dec. 22. 23:12
 8/51 anonim ***** válasza:
100%
Én fiút szerettem volna elsőre, fiú lett. Másodszorra tényleg mindegy, hogy mi lesz. A kisfiam egy igazi angyal, úgyhogy egy fiúnak is nagyon örülnék, de ugyanakkor meg ott van az a része is, hogy szívesen megtapasztalnám, hogy milyen az élet lányos anyukaként. Sajnos arra még várni kell, hogy kiderüljön mit dob a gép. :)
2010. dec. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:

4!

Mikor fogadtad el 100%osan az ellenkezőt?

2010. dec. 22. 23:13
 10/51 A kérdező kommentje:
Ismertek valakit,aki nagyon szerette volna "befolyásolni" a baba nemét pl. táplálkozással,megfelelő napon megtörtént szeretkezéssel,s mégsem sikerült nekik?
2010. dec. 22. 23:15
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!