Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit alszik 6-7 hós babátok...

Mennyit alszik 6-7 hós babátok? Főleg a nappali alvás érdekelne.

Figyelt kérdés
Nagyon nyűgös napközben a kisfiam, és én úgy gondolom, nem alszik eleget.Szerintem a 3 óra össz-vissz nem elég egy ekkora babának, főleg már sokat mozog, meg pláne nem.Szerintetek?
2010. dec. 23. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Elsején lesz 7 hónapos a fiam, és már kb egy hónapja ő sem alszik túl sokat napközben. Nagyjából ennyit mint a tiéd 3 részletre elosztva, de van, hogy csak 3x 40 percet, pedig ő is sokat mozog már, mászik, felül és feláll, egész nap nem áll meg mikor ébren van.

Szerintem ne aggódj emiatt, ráerőltetni úgyse tudod az alvást, ha meg álmos, azt látod rajta, és akkor le tudod tenni. Én már rájöttem, hogy sok múlik az időzítésen, mikor fektetem le, mert ha nem elég fáradt, vagy már túl fáradt, akkor nem fog elaludni.

2010. dec. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem 3-án lesz hét hónapos a fiam!:-)

Ő este 9től reggel 7ig alszik, akkor eszik és fél 9ig még alszik.

napközben 2xalszik egy órát és ebéd után általában 1.5-2órát szokott.

Ha fennvan iszonyat aktív, dumál rengeteget mozog, kúszásnál tartunk, mindenhol ottvan az egész házban, lehet ettől fárad el úgy, hogy viszonylag sokat alszik.

napi átlag 15órát alszik... De napközben végülis ő is csak max 4órát- tehát sztem a te babáddal sincs gond!

2010. dec. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én fiam 2-án lesz 7 hónapos. :)

Ő sem alszik sokkal többet, mint a te babád. Este 8-kor fekszik, reggel 7-8 között kel, 10-kor megint alszik kb délig, utána pedig délután alszik 3-4 felé általában 1 órát. Közte ő is sokat játszik, kanapé mellett lépeget, ülve rugózik, és rengeteget mászik, úgyhogy a mozgás megvan, mindig kellőképpen fáradt.

Szerintem inkább a foga miatt nyűgös, nem lehet?

Bár az igaz, az időzítésen nálunk is sok múlik. Ne legyen se túl fáradt, se túl pihent...

Boldog Karácsonyt Nektek! :)

2010. dec. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fiam most múlt 7 hónapos, ő este fél 8-reggel fél8 ig alszik, majd délelőtt kb 45 percet szunyókálséta közben, majd délután 2-3 órát,de ha esetleg ebéd előtt alszik 1 órát akkor délután is még egyet. Nekem is kb 15 órát alszik egy nap.Ő is kúszik, dumál, szóval elfárad. Szerintem teljesen jól alszik a babád.

Kellemes KArácsonyt Kívánok!

2010. dec. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az enyém 7,5 hós de ő mormota nagyon!Éjszaka 12-13 órát alszik nappal peddig 2X 2 órát!Viszont amikor fönt van nagyon aktív!Kúszik ezerrel,kompozik,próbál felülni,sokat ugrál a rugós hintájába!Tehát összesen kb 16-17 órát alszik!Szerencsés vagyok!Mindent megtudok mellette csinálni a háztartás körül,plusz még tudok edzeni is meg néha könyvet olvasni!Születésétől kezdve ilyen jó alvó de az igaz,hogy nagyon kell nekem is figyelni,hogy jó időben tegyem le...ne legyen túlpörögve de viszont legyen kellőképpen elfáradva!

Boldog Ünnepeket mindenkinek!

2010. dec. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:9Nektek is Kellemes Ünnepeket!
2010. dec. 23. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!