Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos baba napirendje...

8 hónapos baba napirendje érdekelne? Naggyából megvan csak érdekelne ti melyik időpontban miket csináltok? Alvás, etetés, játszás? És az éjszakai sokszori ébredésekre van valami ötlet?

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 07:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia, fél 8-kor ébredés.8-kor reggeli(tápszer).Játék,séta fél 11-ig.Akkor tízórai(gyümi) és egyből alvás kb.2 órát.Aztán 2-kor ebéd(főzelék).Játék vagy séta utána.Alvás 1 óra.Délután 5 körül uzsonna(gyümi,kenyér,joghurt,felvágott,stb.).És utána családozás(apa,nagyszülők,stb.).Este negyed 8 fürdetés,és tápszer vacsira, majd alvás reggelig(kiskora óta nem ébred éjjel)!Miért, Nektek milyen a napirendetek?
2009. okt. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, mit eszik a babád?Nem lehet hogy éhes és éjszaka pótólja?Én már pl.este fürdés után nem játszom vele, hogy ne érje inger,kis fénynél eszik,és ha netalán felébred éjjel(kb.2-szer volt ilyen)CSAK vízzel itatom meg!Ha eszik még éjjel,próbálj meg vizet adni,az elején biztos rossz lesz,de lehet hogy átszokna rá és feleslegesnek érezné hogy felkeljen miatta!
2009. okt. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

7 h: felkel, tápszert iszik

7-9 h: játék a padlón

9-10,30 h: alvás

10,30 h: tízórai, gyümölcs vagy tejpép

11-1 h: séta az utcán

13,30-14,30 h: alvás

14,30: ebéd

14,30- 17h: játék a padlón

17,30: uzsonna, gyümölcs

18: bevásárlás vagy egyéb közös program az apjával

19,30: fürdés, utána tápszer

Éjszaka alszik, néha sír, de nem komoly, nem megyek át hozzá, mert abbahagyja.

2009. okt. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Én még szopiztatom a babát.

7h szopi 8h alvás 9h gyümi,sinlak 10h séta 11h szopi,játék 13h főzelék 14h alvás aztán szopi,játék

17h alvás 18h babagríz 19h fűrdés 20h szopival alvás.

Persze van mikor kisiklunk bármi miatt, de álltalában ilyen a napirendünk. 3 hete meg szinte 2 óránként fenn van, kettő hete 4 nap alatt 4 foga jött és úgy látom jön a többi is. Adom a homeos cuccokat, nurofen, germicid C

és ennek ellenére sokszor felébred éjszaka és csak cicin nyugszik meg. Már szinte alvajáró lettem. Szerintetek a foga miatt nem alszik? Ja, és sokszor el sem fogadja a szilárd kaját csak szopi,kiüti a kezemből a kanalat.

2009. okt. 27. 08:28
 5/6 anonim ***** válasza:
7:47-es vagyok. Lehet, hogy a foga miatt nem alszik, de azt is elképzelhetőnek tartom, hogy megszerette ezeket az éjszakai cicizéseket, és azt követeli :-)
2009. okt. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az volt a probléma, hogy a fogzás alatt nem evett.Most, hogy napi 2x eszik szilárd ételt az éjszakák is jobbak és a baba is sokkal nyugottabb. Mégegyszer köszi a válaszokat!
2009. okt. 29. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!