Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Irt fel valakinek az orvos...

Irt fel valakinek az orvos nutrilon tápszer sűrítőt? Nem volt a babának rossz? Pl. hasfájás?

Figyelt kérdés
2009. jan. 24. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:
szia! nekünk igen, 6 hetes kor óta kapja, mert annyit bukott a babym...hát a kakival 2-3 napig kínlódtunk nagyon! sőt sérve is lett közben, amit meg kellett műteni, de nem hiszem h az erőlködéástől, szerintem szegénynek amúgy is lett volna...a 3. napon már rendesen kakált, csak kicsit keményebbet...aztán már normális neki, megszokta. megmondom őszintén én nem szeretem, de hát muszáj neki...
2009. jan. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!az én manóm kapta,de olyan hasfájós lett,hogy muszáj volt váltani.Nekem nem igazán jött be,meg nehezen lehtett beszerezni!

1 hós baba anyukája

2009. jan. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!