Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres anyukák. Már teljese...

Tápszeres anyukák. Már teljesen tanácstalan vagyok. Nem tudom eldönteni a tápszer nem jó, vagy hasfájás?

Figyelt kérdés

Kisfiam 11 hetes. Két hete egész nap húzza a lábát,nyögdécsel,olyan mindha egész nap görcsölne a hasa. Infacolt mindig adok neki.(az vált be). 3 hete cseréltünk tápszert mert az előzötől nem kakil. Amúgy a mostanit megeszi,nem jön vissza. Csak ez az egész napos görcs. Mi lehet?

A védőnő nem tud segíteni,a gyerekorvos azt mondja semmi baja a gyereknek. de én látom, hogy van!


2010. márc. 22. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:

En megertelek mert nalunk is igy van az en babam is 11 hetes es ugyan ezt csinalja.

Mi meg nem valtottunk tapszert mert szeklete van rendesen,de nem tudom en sem mi lehet ez.Vettem neki szélcsovet is mar neha azt nyomom fel neki olyan mint egy szivoszal es van hogy attol olyan ingere van hogy csak ugy jon a szel es vele egyutt a kaka is,probald ki hataha az segit!

En nem merek tapszert valtani mert ezt szereti ugy latom milupa HA start optima.

te mit hasznaltok?

2010. márc. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lányom 6 hetes korától tápszeres lett, nagyon hasfájós volt, de 3 hósan kinőtte, utána mintha elvágták volna a hasgörcsöket, ugyanazt a tápit itta továbbra is (beba), semmi gond nem volt vele. Én úgy tudom, hogy a hasfájás 3 hó után általában elmúlik, szerintem várj még a tápi váltással, ha később is látod, hogy fáj tőle a hasa, akkor váltsál másra. Egyébként nekünk az infacol nem vált be, nehezen tudott tőle kakilni. Én gripe watert használtam.
2010. márc. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tornáztasd, hátha segít.Vagy az sem jön be Nálatok?
2010. márc. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Kicsit megnyugodtam. Még várok akkor. Talán 3 hónaposan jobb lesz,(az már nincs messze) ha nem akkor váltok tápszert. Remélem csak a hasfájás a gond. Mert így elég nehéz,nagyon sajnálom szegényt. Még egy kérdés. (első babás anyuka vagyok). Az lehet, hogy a hasfájás nem mindennapos? Mert kb.2 hétig semmi baja nem volt a kisfiamnak. Köszi.

Első válaszoló. Szélcsövet én is használok, mert nem mindig kakil magától. Az tényleg hatásos.

2010. márc. 22. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!