Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden etetőszéket lehet...

Minden etetőszéket lehet sokáig használni?

Figyelt kérdés
Végigolvastam az ezzel kapcsolatos hozzászólásokat, de még van egy kérdésem: bármelyik etetőszéket veszem, az biztos hogy jó lesz neki 2 éves koráig? nem növi vagy hízza ki? Mert tök jól mutatnak egyes típusok, hogy jól ki vannak párnázva, de ha nagyobb lesz a baba, akkor még belefér?
2009. jan. 24. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi top reider-t választottunk, a kicsi lassan két éves, bőven elfér benne és nagyon kényelmes és praktikus is. Pedig a manó már 95 cm és 16 kg.
2009. jan. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én az etetőszék választásból nem csináltam ügyet, csak azt néztem, hogy stabil legyen és összecsukható, de nincs vele gondom, úgyis csak az evés időtartamára van benne a fiam. Az Interspar-ban vettem, asszem BabaStar a márkája, és nincs rá panasz. Most 15 hónapos a fickó, 10 kiló, de bőven elfér benne, sőt, egyszer poénból én is "bele" ültem, már amennyire belefértem, de még engem is elbírt a 65 kilómmal, szóval szerintem masszív :) Mondjuk anyám monta, hogy ilyen hülye is csak én lehetek :)
2009. jan. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is Top Rider van,és a méretéből adódóan biztos,h jó sokáig tudjuk majd használni.
2009. jan. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!