Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adatok 2 hónapos babámnak...

Mit adatok 2 hónapos babámnak ha meg van fázva?

Figyelt kérdés
Párom és én is betegek vagyunk. Valószínű hogy tőlünk kapta el. Ma délután kezdett egy kicsit köhögni, meg hallottam hogy szörcsög. Este porszívó orrszívóval kiszívattuk az orrát és zöld váladék jött belőle. Láza nincs. Mit adatok neki? Tápszeres baba.
2010. dec. 23. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
2 hósan még nagyon pici, holnap vidd el a dokihoz mindenféleképp, vagy az ügyeletre. Egy ilyen pici babának nem sok minden adható még szerintem. 3 hótól lehet a baby loof balzsamot is használni, nálunk jó volt, éjjel tudott aludni a kisfiam. Az orrát persze szívhatod, meg Sterimárt is fújhatsz bele, hogy könyebben tisztuljon. Én nem mernék doki nélkül mást adni neki.
2010. dec. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot. Holnap elviszem a dokihoz, mert azóta már 2x szívattam az orrát és tele van neki. :(
2010. dec. 23. 22:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Nasivin orrcsepp( csecsemőknek is van!!) Sokat segít, nekünk bevált.
2010. dec. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!