Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a babam 3 honapos lesz...

Ha a babam 3 honapos lesz visszamegyek dolgozni es apa marad itthon vele. Hogyan oldjuk meg a taplalast? /

Figyelt kérdés
szerintetek fejjem magam es fagyasszuk a tejet aztan apa meg hasznalja fel, amikor nem vagyok itthon vagy alljunk neki tapszerezni? munkahelyen megoldhatatlan a fejes. sajnos.
2010. dec. 24. 21:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
42%
Maradj otthon ,a gyermekednek anyára van szüksége !
2010. dec. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

huh, azért durva hogy vissza kell menned!

szerintem fejjél valahogy...bár a munkahelyen is kéne fejned, hogy csak azt kapja.Szóval ha kell is tápszert adni majd szerintem amennyit tudsz fejjél, és adjátok neki esetleg reggel este.

2010. dec. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
elsonek koszonom a kommentet! hidd el itthon maradnek de itt angliaba kicsit maskepp vannak a dolgok mint otthon! amugy meg nem az voly a kerdes hogy szerinted visszamenjek-e.
2010. dec. 24. 21:34
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fejjél legalább 5-6 hónapos koráig ha bírsz. De miért nem apa dolgozik? Nem bántani akarlak miatta, csak kérdezem.
2010. dec. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem két és fél hónapos volt a kislányom, amikor vissza mentem dolgozni, igaz, hogy mivel pedagógus vagyok, napi 5 órát vagyok távol otthonról, mindenestől. Én úgy csinálom, hogy kora reggel, vagy ha tudom, már előző este is, fejem a tejet, amit apának vagy a nagyinak csak meg kell melegítenie és kész. 5 hónaposan kezdtünk hozzátáplálni, mert ez így kezdett kevésnek bizonyulni, de addig remekül működött. Szóval én azt javaslom, ne tápszerezz, hisz ajándék, hogy van tejed, annál jobbat nem adhatsz a babádnak. A lelki részére viszont készülj. Én mai napig néha sírva indulok dolgozni, pedig szeretem a munkámat, hidd el. Sok erőt Neked és jó egészséget a babának!
2010. dec. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
en nappalra megyek dolgozi, o meg ejszakara. igy tudjuk megoldani, mert en a gyes tobbi reszet felhasznalom es hasznaltam is, de ezt hosszu igy elmagyarazni. a lenyeg hogy felvaltva leszunk a picivel. idegeneknek meg nem akarom odaadni. tudom hogy itthon kene vele maradnom es van is buntudatom de en tudom hogy miert es mit csinalok. 10 eve most jott eloszor ossze a pici es gondolhatjatok hogy nem csak egy becsuszott poronty akit nem akarunk nevelni. nem vagyunk mar fiatalok. en a legjobbat akarom neki!
2010. dec. 24. 21:48
 7/26 anonim ***** válasza:
57%

Mindig van valaki, aki olyan okos, hogy tudja mi jobb neked, hidd el. És nyilván azt gondolta, hogy az a kérdés, hogy ő jónak látja-e hogy visszamenj dolgozni...


A kérdésre válaszolva, mindenképp az lenne a jó, ha minél többet tudnál fejni, amikor otthon vagy meg szopizna, persze lehet, hogy a cumisüveg után már nem szívesen küzd majd a cicivel. Ha meg nem megy, sajnos tápszert kell adni neki.

2010. dec. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Én megpróbálnék fejni, hogy legalább a tejemen cseperedjen, ha nem is tudok vele otthon maradni napközben. Macerás dolog, de a babának az anyukája teje a legjobb.
2010. dec. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
35%
Nincs az a pénz,vagy helyzet,amiért otthagyjam a 3 hós babámat.Ha akarnád meg tudnád oldani,sajnálom,de nekem ez a véleményem,és nem érdekel a pontozás sem.
2010. dec. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
23%
Utolsónak igaza van. Szerintem ezt így nem lehet megoldani. Én akkoriban, ha legalább 3 óránként nem szoptattam folyt a tejem. Ha munkába nem tudsz fejni, akkor az egész napos etetést hogyan oldjátok meg? Mi is nagyon kevés pénzből élünk, de én nem tudnám a babámat senkire hagyni!
2010. dec. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!