Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fenistil cseppeket hány napig...

Fenistil cseppeket hány napig kell adni?

Figyelt kérdés

Babám ekcémás és arra kapta, napi 2*10 cseppet kell adni neki, de azt nem mondta a doki hogy hány napig, én meg elfelejtettem megkérdezni, mert ezer dolgot mondott, és már telefonon sem tudtam vele beszélni. 17 hónapos a kisfiam.

Köszi!


2010. dec. 24. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enyémnek 7 napig kell szednie általában folyamatosan, mikor ugyanez a probléma.
2010. dec. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az én lányom volt hogy több mint 2 hétig kapta szintén ekcéma miatt. Majd ünnepek után keresd a dokit és kérdezz rá addig adhatod nyugodtan!
2010. dec. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Ma kapta a 8. napja, a bőre gyönyörű lett, persze lehet a halom krémtől is amiket használunk.

A doki csak januárban lesz elérhető sajnos, ezért arra gondoltam, hogy mivel most szép a bőre, tartok egy kis szünetet, és ha újra csúnya lesz, megint adom neki, amíg el nem érem a dokit.

Még egyszer köszi! és boldog karácsonyt nektek!

2010. dec. 26. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!