Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nincs más megoldás csak az...

Nincs más megoldás csak az antibiotikum? Már 4 napja lázas a kicsim (2 éves) pénteken elvittem dokihoz, de igazából semmit nem talált; piros volt a torka. Azonnal antibiotikumot írt fel.

Figyelt kérdés
Nem szívesen adom be neki, de ha nincs más gyógymód... Tegnap este nagyon levert volt, 39 volt a láza. De amikor nincs láza teljesen jól van. Nem értem!
2010. dec. 25. 09:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha mar 4. napja lazas es piros is a torka, akor mindenkepp kell az antibiotikum. Foleg, hogy az orvos is igy rendelte el.

Jobbulast es boldog Karacsonyt!

2010. dec. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most add be neki, viszont ne hagyd hogy minden vacakra antibiotikumot írjon fel neki az orvos! Sok olyan gyerek-, illetve háziorvos van, aki nem írja fel ész nélkül, csak ha tényleg nagyon indokolt. Amíg nem az, megkerülik más gyógyszerekkel, köptetővel, lázcsillapítóval stb. Lehet hogy nem fog szeretni a doki, ha mást kérnél antibiotikum helyett, de a gyereked érdekében teszed. Viszont fontos hogy mérlegelj mennyire van rosszul a pici!
2010. dec. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Antibigyót add be mindenképp, ha felírták. Bízz a gyerekorvosban, hátha ért a szakmájához :) Megjegyzem gondolkozz, ha te lázas vagy, elfekszel, mint a nagyalföld, utána meg ha lement a lázad, közel sem érzed magad annyira szarul a következő lázasodásig...


viszont ha rendbe jött a pici, nézz utána homeos cuccoknak, immunerősítőknek, és inkább a megelőzésre koncentrálj...

2010. dec. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!