Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Estére mindig túlpörög a...

Estére mindig túlpörög a babám, van rá valami megoldás?

Figyelt kérdés

Kislányom 3hónapos lesz jövő héten,délután 1/2 4kor eszik,utána elvagyunk 1órát,aztán onnantól vége..hiába ásítozik egyszerűen nem tud elaludni.Látszik hogy teljesen túlpörgött,..nem lehet elaltatni csak nagy nehezen.akkor is csak fél órát alszik.ezután elvan még fél órát,de aztán megint látni rajta hogy hulla fáradt..És ezután kezdődik a sírás...

Mit tehetnék ilyenkor??Már mindent megpróbáltam,-ringatás,..babakocsi,hordozás,de semmi nem hatott.Csak nagy sírás után tud elaludni ilyenkor.

Van erre valami megoldás??


2011. nov. 5. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk a hordozókendő ilyenkor nagyon jó volt. Csak abban nyugodott meg. Vagy pedig ha még szopizik , akkor szoptasd meg és ha ott elalszik, akkor hagynám ott pihenni. Ilyen kicsinek sokat aludt a lányom a mellkasomon.
2011. nov. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ilyen, ő 2 hónapos. 4-kor eszik, utána még elvan egy kicsit, aztán jön a nyügi. Változó, hogy mikor mi jön be. Van, hogy a babakocsiban tologatás, néha ölben alvás, máskor a mi ágyunkon van el. Aztán fél 7-7 körül fürdés, akkor teljesen megnyugszik. Után eszik és hajnalig 4-5 óráig szava sincs :)
2011. nov. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen még az én lányom is ilyen volt. Aztán ahogy csökkent az alvásigénye, úgy lettek egyre elviselhetőbbek a délutánok.

Most 8 hónapos, és mióta átállítottuk az órát, azóta megint nyűgös estére. De ez van, majd elmúlik. :)

2011. nov. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!