Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beteg a kisfiam? (kérdésed...

Beteg a kisfiam? (kérdésed tul rövid, magyarázatod hosszu)

Figyelt kérdés
tegnap voltunk az ügyeleten irtak neki gyogyszert,megadták a gyogyszertárnak a telefonszámát hogy hivjam fel és kiadják a gyogyszert. eddig hiába probáltuk,személyesen is(mert ott is laknak)de megmondta nyiltan hogy nem adja ki. persze már megvan a gyogyszer. ti mit csinálnátok a helyemben?
2010. dec. 25. 12:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha nagyon fontos a gyógyszer, akkor elkezdenék sírni, hogy nagyon beteg a gyerek és fontos a gyógyszer és ha erre sem adják oda akkor leállnék veszekedni. Vagy felhívnám a gyerekorvos és megkérném, hogy hívja már ő a gyógyszertárat.
2010. dec. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Hívni kell egy járőrt a gyógyszertár bejáratához (nem vicc!) a gyógyszer kiadásának indokolatlan megtagadása, kiskorú veszélyeztetésének minősül. Majd meglátjuk akkor is ilyen nagy lesz-e a pofája!
2010. dec. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szia.én is veszekedtem de ő azt mondta hogy nekik is karácsony van és vendégei vannak!! fel lehet ilyenkor jelenteni őket?
2010. dec. 25. 12:21
 4/14 anonim ***** válasza:
Nagyon beteg a kisfiad? Van rendőr ismerősöm, ha akarod megkérdezhetem.
2010. dec. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hétvégén és ünnepnap ügyeletes gyógyszertárak vannak. Ha tegnap nem az adott gyógyszertár volt az ügyeletes, akkor max. az ott lakó gyógyszerész hozzáállásán múlik, hogy kiadja a gyógyszert vagy sem.
2010. dec. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
ja,7 honapos a babám
2010. dec. 25. 12:35
 7/14 anonim ***** válasza:
Megkérdeztem, azt mondta, hogy fel lehet jelenteni őket.
2010. dec. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kedves 12:27! nagyon leköteleznél vele ha megkérdeznéd az ismerősödet. nagyon csunyán köhög,meg nagyon taknyos szegénykém:((
2010. dec. 25. 12:37
 9/14 A kérdező kommentje:
12:27 nagyon szépen köszönöm a kedvességedet!!!
2010. dec. 25. 12:39
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem CSAk az ügyeletes gyógyszertár kötelessége kinyitni ilyenkor plussz pénzért.
2010. dec. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!