Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos lányom nagyon húzza...

5 hónapos lányom nagyon húzza fel magát ülőhelyzetbe. Mennyit szabad nekik ebben a korban ülni?

Figyelt kérdés
Egyáltalán ülhetnek már?
2010. dec. 26. 10:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Megdöntve ültetheted rövid ideig, de ne sokáig, amíg nem egyedül ül fel, addig megterhelő a gerincére.


Persze, hogy húzza fel magát, hiszen kiváncsi, szeretne többet látni:)


Próbáld minél kevesebb ideig ültetni, mert ha anélkül is el tudja érni az ülést, hogy megküzdene érte, akkor előfordulhat hogy emiatt később ül fel magától.

2010. dec. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem nem ültetheted. Akármilyen ügyes is várj vele. Egyáltalán ne ültesd, mert onnantól kezdve csak ülni akar majd. Én is azt hittem húzza fel magát, de csak akkor is valami mozgásformát gyakorolt.

Majd ha szépen ül akkor is mértékkel ültethető. Majd ha magától felül, na onnantól úgyis ülni fog.

2010. dec. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!