Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos lesz a lányunk...

5 hónapos lesz a lányunk karácsonykor. Mit vegyünk neki?

Figyelt kérdés

Igazából hihetetlen mennyiségű játéka van. Csörgőktől kezdve egészen a legokig. Sok mindent kaptunk (főleg az idősebb korosztályos játékokat) és sok mindent megvettünk neki.

Rokonoktól pelenkát és törlőkendőt kértünk neki, mivel úgy gondoljuk, hogy ő még a karácsonyt nem igazán fogja értékelni! Édesapámék ráadásul etetőszéket akarnak venni.


Vagy ez hülyeség?!?! Vegyenek azt amit akarnak?


2011. nov. 27. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az etetőszék nagyon jó lesz pár hónap múlva.Ne rontsd el apudék örömét!

Az enyémfiam első karácsonyán 3 hónapos volt.Kapott egy hatalmas mackót.Most 25 éves, de a maci megvan.Húsvétra lesz unokám, ő fogja megkapni.

2011. nov. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az a baj az etetőszékkel, hogy a gyerekszobában és a mi szobánkban is minden hely kivan használva.

Konyhában és az előszobában pedig a másfél éves tacskónk miatt nem szeretném hagyni.

2011. nov. 27. 21:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam jan. 3.-án lesz 5 hónapos úgyhogy szinte 1 korúak. Szégyen- nem szégyen mi nem veszünk neki semmit mert

1. a nagyszülőktől és a 4 nagybácsitól úgyis sok dolgot fog kapni.

2. Még olyan pici, hogy úgysem fogja fel.

3. Mindent megkap amire éppen "szüksége" van (vagy nekem megtetszik :) ).

2011. nov. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és ha nem fér el most az etetőszék akkor később hova fogod tenni? Vagy hogyan szeretnéd etetni a babát a későbbiekben? Nem bántásból kérdezem csak kíváncsi lettem.
2011. nov. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Későbbiekben úgy oldom meg, hogy februárban költözünk haza - külföld - és az ottani lakásunkban van + elfér.

Csak, amíg itt vagyunk, addig akartak édesapámék venni egyet, de mivel a lányom februárig nem hinném, hogy magabiztosan, egyedül fog ülni, így feleslegesnek tartom.

Ráadásul nem dönthetőt akarnak, hanem olyat, ami fából van és van egy kis asztal hozzá.

2011. nov. 27. 22:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Tárolják ők az ajándékot akkor amíg szükség lesz rá szerintem. Vagy vegyenek egy utalványt....

7 hós fiam anno nem kapott semmit, volt fa és színek meg díszek, még rá egy évvel sem fogta fel igazán a karácsonyt, akkor is inkább csak a fotók kedvéért adtuk akkor oda az éppen esedékes új játékokat :)

2011. nov. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!