Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A bébiruhák mindegyikét...

A bébiruhák mindegyikét vasalni kell mielőtt használom?

Figyelt kérdés
2008. jan. 20. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Jó kivasalni öket,mert megöli a m´´eg meglévö bacikat.

Èn vasalni fogom a ruháit.

40 hetes kismama.

2008. jan. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%
Saját belátásod szerint tedd!Édesanyám sosem vasalta egyikönk ruháját sem.Én majd max az ágyneműt meg a peliket,de a rugikat tuti nem.
2008. jan. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ki kell őket vasalni, én vasalás nélkül tuti nem adnék rá bodyt meg rugit. A fiam 3 hónapos és vasalom a cuccait, mivel civilizált társadalomban élünk és nem szakadok bele egy kis vasalásba, és főleg, mert így egészséges.
2008. jan. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
A kötelező vasalásról én nem hallottam. A mai, kisebb hőmérsékleten vasaló modern gépekkel szerinem orvosi vagy fertőtlenítési oka nincs, de tényleg kulturáltabb, ha rossz az öblítőd vagy a ruha anyaga gyűrődős. Nekem a napon szárítást mondták, hogy fontos. A gumírozott ruhákat szerintem ki kellene dobni vasalás után, mert nem is bírnák. Azért, ha van rá időd, vasalj. Egy férfiing vasalási idejében 50 bébiholmit meg lehet csinálni.
2008. jan. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem akartam vasalni,de nagymamám rendszeresen feljött,hogy vasaljon a babára. Rájöttem,hogy tényleg kell,mert sokkal jobb tapintású (puhább) lesz tőle a ruha,ami jó a babának. Azóta vasalom a ruhákat és ezt ajánlom mindenkinek.
2008. jan. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!