Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kitől mit kapott a babátok...

Kitől mit kapott a babátok karácsonyra? Mennyi idős gyermeked?

Figyelt kérdés
2010. dec. 26. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:

2 éves kisfiú.

Kapott egy nagy traktort, egy állatos,mágneses kockakirakót, egy fürdőszobai szivacsos puzzle-t, amin járművek vannak, egy helikoptert és egy szemetes autót.

2010. dec. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
7,5 hónapos kislány.Tőlünk kapott egy zsiráfos golyópályát,egy sütifaló kincses bödönt,és egy szabadidő ruhát.Egyik mamáéktól pénzt,a másiktól készségfejlesztőt,tesóktól 2 babát,formabedobós kisautót,és kis biciklit.
2010. dec. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2 éves kislányom ezeket kapta: felfújható ugrálóvár, kiskonyha, mesekönyv, Bambis falióra, két kis nadrág, pulóver, baba, pénz.
2010. dec. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
8 hónapos kisfiú, tőlünk sütifalót és kiscipőt, mamától: zenélős, hintává alakítható bébikompot, felfújható hengert,zoknit,hordozókendőt, másik mamától: ugrálóhintát, Bizek Emi cd-t, papától: könyveket, cumisüveg-termoszt, déditől: bodykat,nagynéniktől: f-p mókakockákat, textilkönyvet, tányérkát, kisautót, szakácskönyvet, nagybácsitól: bébiételeket, pólót, +még 2 dédimama hátravan
2010. dec. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12 hós. Tőlünk a nagy tanulókutyust.Kereszttől:készségfejlesztőt, mamától készségfejlesztőt. nagynénitől: gumitehenet. Tesótól:ruhát, kirakót.
2010. dec. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

12 hós lányom:

déditől:babát, pénzt

másik déditől: sapit, babát

mamától:szélcsengőt

nenétől:zenélő macit, keménylapos mesekönyvet, pénzt

tőkünk:FP-s csiguszt és tanulókutyust, ruhát,babát

keresztéktől ruhát.

de még a többiek ma jönnek, remélem több babát nem hoznak:)

2010. dec. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

19 hónapos a kisfiam és ezeket kapta:

Tőlünk kapott egy fisher price zenélő kisvasutot, akkor vettünk neki még egy beszélő fúrót és épitőkockát!

Mamáéktól pénzt kapott, akkor kapott egy 2az 1ben asztalt, elemes repülőt kapott, kis zongorát kapott még és egy nagy láda legot!

2010. dec. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam senkitől nem kapott semmit.Tőlünk kapott 2 mesekönyvet,kocka játékot.13 hós
2010. dec. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az én kisfiam 17 hós! Tőlem kapott papucsot kirakót! Nagyszülőktől fischer p-os játékot,Keresztszülőktől pórszivót,Unokahugomtól ugató kiskutyát,az apjától meg semmit,el sem jött hozzá!
2010. dec. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az én kislányom nagyon sok ajándékot kapott, mert december 24-én van a szülinapja is, most volt az első.

Egyik nagymamától állathangokat utánzó könyv, építőkockák, harisnya, képeskönyv. Sógornőméktől utánfutós kisautó, hinta, búgócsiga. Tőlem fa játékcenter kocka, babazongora, képeskönyvek. Én anyukám külföldön él, nagyon ritkán látja a kisunokáját, így ő egy óriási dobozban rengeteg ajándékot küldött: zenélő játszóasztal, micimackós kisszék, építőkockák, dublo, éneklő télapó, szabadidőruha, szobadekoráció, nagy rongybaba, ezeket már karácsony előtt kibontottuk. Ismerősöktől is kapott apróságokat, mamuszt meg gumijátékokat a fürdőbe.

2010. dec. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!