Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2,5 hetes kislányom köldökét...

2,5 hetes kislányom köldökét már csak egy hajszál tartja alatta nagyon szép már a rendes köldök lyuk. De tegnap fürdésnél annyira ficánkolt hogy érte egy kis víz. Mekkora baj ez?

Figyelt kérdés
Először fordult elő, után gyors törölközővel kiitattam, meg fülpiszkálóval is még, utána alkohollal lekezeltem.Ugye így már nem olyan vészes, hogy érte egy kis víz????
2010. dec. 27. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem vészes. Az nem gond, ha éri víz (bár legjobb, ha nem), az okozhat problémát, ha ázik. De az sem feltétlenül.

Így, hogy utána le is kezelted, nem lesz semmi baj:)

2010. dec. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%

Te aggódós típus vagy, ha nem tévedek. :D

Semmi baja nem lesz. Nincs vész, nyugodj meg.

2010. dec. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Igen, kicsit valóban az vagyok:)De csak azért mert a kórházban is meg a doktornéni és a védőnéni is hangsúlyozta, hogy ne érje víz, és arról nem volt szó, hogy mi van ha mégis:) Nagy baj hogy ennyi idősen még mindig fent van a csonk?
2010. dec. 27. 08:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem baj szerintem, bár nekünk leesett már eddigre, de ha nem büdös nem váladékozik, nem vörös és a gyerek nem lázas akkor biztosan nincs baj.
2010. dec. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nem gond,az én kislányomnak 3 hetesen esett le a csonk!
2010. dec. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az enyém 5 hetes is elmúlt, hetente mentünk a sebészetre, mert szilárdan tartotta magát, a sebész sem tudta megmozdítani, de aztán egyszer megmozdult és leesett. Az elsőnél 2 hét alatt leszáradt. És én is sírva fakadtam mikor rápisilt (mert úgy pelenkáztam, hogy nem hajtottam le a kukiját), de aztán nevetve mondta a védőnő, nem ázhat, ilyen előfordul, hogy víz éri, meg kell törölni és kész.
2010. dec. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
:) Nekünk is lepisilte az elején, amikor még nem tudtam, hogy kapom el a kis kukacát :) hívtam a védőnőt én is, hogy most mi lesz. Ő is nevetett annyit mondott, hogy legalább lefertőtlenítette. Aztán még annyit tett hozzá, hogy törölgessem meg és alkohollal kezeljem le. Nagyon utáltam a csonkot, hála az égnek 3 hetesen végleg megszabadultunk tőle :)
2010. dec. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!