Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Augustusban fogok szülni mire...

Augustusban fogok szülni mire lesz szüksége a kisbabámnak?

Figyelt kérdés
Tudom korai még csak mindent össze akarok írni mivel ugye így téli baba lessz!
2010. dec. 27. 12:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
? én is augusztusban szültem de az még a nyár vége...
2010. dec. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az még jó messze van,talán még 12 hetes sem vagy.Íred be a gugliba hogy kelengyelista,jó sokat ki fog dobni,abból tudsz szemezgetni.Amúgy ha augusztusban születik akkor nyári (max őszi) baba lesz,nem téli:)
2010. dec. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A védőnődnek adnia kell egy listát kb. a 6.hónap előtt ( mert ugyebár lehet koraszülött is a baba ).

Ha ez elmarad, akkor kérdezz rá tőle, neki kell adnia listát.

33 h km.

2010. dec. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Ausztráliában élsz? Mert augusztus az nyár mifelénk Magyarországon. :OO Hogy lesz így "téli baba"? :DDDDDD
2010. dec. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
úgy gondoltam hogy mire kicsit nagyobb lesz 3-4 hós!Nem kell az embert lehurrogni és különben is augusztusban esik az eső állandóan meg szeptemberben már hűvös van!
2010. dec. 27. 13:51
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

aug.5-én született a lányom, igaz korababa lett, de én is azt mondom hogy a lányom téli baba. hiába nyáron született, de még okt-nov-ben pici volt. ezért mondják hogy téli baba.


egyébként meg kedves kérdező, ráérsz még a kelengyelistával. annyira a terheség elején vagy még, bőven lesz rá időd. addig nézelődj a neten, olvass utánna mi az ami felesleges, mi az amit nem írnak de mégis jó.


jó egészséget és könnyű terheséget.

2010. dec. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Van már egy kisfiam ő most 20 hónapos lesz holnap,nála 20 hetesen kezdtünk el vásárolgatni és így is kifutottunk az időből,mert a haza hozós ruciját apa vette meg egyedül:(Mert azt hagytuk legutoljára mert lett még egy uh-m 39 hetesen ekkor tudtuk meg hogy fiú lesz és most attól félek hogy megint elmarad valami!Meg ő áprilisi baba,így nem tudom mi kell egy téli picikének!
2010. dec. 27. 14:19
 8/13 anonim ***** válasza:
40%
Az áprilisi meg nyári baba?HIHI
2010. dec. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
De miért lesz téli baba?Nyári max. ősszi baba inkább.Vagy mikor megszületik még nem baba?Én ezt nem is értem.Ugyanarra lesz szüksége mint az első babádnak csak évszakhoz függően kell neki ruhát venni.:)
2010. dec. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%
Hát akkor figyi. Augusztusban még igen csak 25-30 fok szokott lenni és az eső sem esik. Nyári ruhákat vegyél neki 56-osakat, ne pedig téli 56-osakat... Hát, tényleg nem értem, hogy egy augusztusi baba miért téli, ugyanis 3-4 hónaposan már csak nem az újszülött cuccokat adod rá, nem? És így a téli ruhákat már nem apának kell egyedül megvenni, te is el fogsz tudni menni vásárolni. Max. nyárit vesz majd apa neki nélkülded. Amúgy meg a babák inkább korábban születnek mint később, tehát TÉLEN biztos nme szüoletik, ha aug.-ra vagy kiírva. Hát bocsánat, de elég hülyén tetted fel a kérdésedet.
2010. dec. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!