Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alvásprobléma! 8 hónapos...

Alvásprobléma! 8 hónapos kisfiam nagyon rosszul alszik! Bővebben lent! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Fél 7-kor fürdünk,vacsora,aztán elalszik,fél 10-ig!Aztán utána 1 óránként ébred,négykézlábra áll álmában úgy hintázik előre-hátra,forog,dobálja magát,van hogy fel akar állni!Erre megébred,sírdogál,vigasztalom,visszaaltatom,aztán újra ébred!fogunk még nincsen,biztos zavarja az is,erre mától adom az OSANITOT!Mit tehetnék még?
2010. dec. 27. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem a foga zavarja, akkor mozgásfejlődés.
2010. dec. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

így igaz, mozgásfejlődés. sajnos ezzel nins mit tenni, csak túl kell élni! majd elmúlik meglásd.

2 éves kislány édesanyja

2010. dec. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van. :(

Pár nap múlva megírnád, hogy hatásos-e az Osanit?

Én még nem adok neki semmit a fogzásra, de lehet, hogy nem ártana.


Köszi

2010. dec. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Sziasztok!

Nálunk is ugyanez a probléma. de nem csak mostanában, hanem már hosszú- hosszú hónapok óta. 9 hónapos lesz a kisfiam, és eddig egyetlen egy éjszakát aludt végig. általában 6-7-szer felkel éjjel, de volt, hogy 30-szor keltem fel hozzá. (ki lehet számolni mennyit alszom így , teljesen ki vagyok készülve). Védőnő béna, nem segít, voltunk neurológusnál, voltunk korai fejlesztőben, minden rendben, mégsem alszik éjjel nyugodtan. ugyanazt csinálja mint a kérdező babája. forgolódik, aztán négykézláb, már nyöszörög, aztán feláll, és van, hogy 1,5-2 órán át nem alszik vissza. ha mégis visszaalszik, akkor 1 óra múlva megint ébren van. nagyon el vagyok keseredve, már sok mindent kipróbáltam semmi sem használ. ma veszek vmi homeopátiás bogyót, hátha az lenyugtatja kicsit. (napközben egyébként semmi probléma nincs vele)

ha valaki tud tippeket, örömmel veszem. köszi, üdv mindenkinek

2011. jan. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nalunk is akkor van gond ha elalszik 7korul es megebred 10kor pl az este ugy altattuk el hogy elvittuk autokazni a kocsiban ugyanis elalszik ejfel volt mar es nem birtuk nezni hogy szenved szegenyke.De ha rendes idoben alszik el akkor nincs gond
2011. jan. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!