Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól használtok a kiságy...

Mikortól használtok a kiságy helyett leesésgátlós ágyat?

Figyelt kérdés
17 hónap lesz a 2 gyerkőc között, s nem akarom, hogy a "nagynak" hirtelen rengeteg változás legyen az életében, gondoltuk, 15 hónapos kora körül kap új ágyat. Szerintetek tud majd már abban maradni?
2010. dec. 28. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
15hósan szedtem le az ágyáról a rácsokat, és nem volt leesésgátlója!Azóta egyszer esett le az ágyról, a múlt héten.Most már 27hós, szóval nyugodtan tedd normál ágyba.
2010. dec. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm.
2010. dec. 28. 12:47
 3/4 anonim ***** válasza:
kisfiam 16 hónapos.másfél hete cseréltük le az ágyát,mert a rácson át akart közlekedni.befele még hagyján mert matracra esik és azért nem is olyan magas,de kifelé már a parkettára és szőnyegre esne és valamivel nagyobbat.ja a kiságyán van 2 rács amit ki lehet venni és ki is volt véve már nagyon régóta.a heverőn nincs leesésgátló.nem is kifejezetten gyerekágy,hanem egy kihúzhatós kanapé,csa nem nyitjuk szét,mert igy is elég széles(110 cm).érdekes,mert igazi kis sajtkukac volt a kiságyba,rengeteget mocorgott,a heverőn meg gyönyörűen alszik.
2010. dec. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megnyugtató, amit írsz, köszönöm.. Én is a kis izgága természetétől féltem, meg hogy állandóan feláll... :-)
2010. dec. 28. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!