Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A rácsos kiságy után a leesésg...

A rácsos kiságy után a leesésgátlós ágy "jön" a gyerekeknek? Vagy valami más ötlet?

Figyelt kérdés

Majdnem 2 éves lesz a kisgyerekem, mire megszületik a testvére. Arra gondoltam, a kicsi megkapja a rácsos ágyat, és a nagynak vennénk újat. Milyet érdemes venni neki?

Köszönöm a válaszokat.


2010. ápr. 22. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
mi leesésgátlost vettünk neki, ami hosszabithato igy jo sokáig jo lessz neki. más ötletem nincs ezzel kapcsolatban.
2010. ápr. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A fiam két évesen kapott ágyat, de nincs rajta leesésgátló. Előtte már tönkre tette a kiságyát, szétugrálta, de nem akartam már újat venni, így egy pár hónapig matracon aludt, és Karácsonyra kapta meg az ágyikóját. Ennél viszont nem féltem, hogy leesik, mivel összesen 2 cm magas a lába az ágynak. Nem is esett le még soha. Sőt, ha a nagymamánál alszik, akkor már ott sem nyitják ki az utazóágyat, hanem az én régi ágyamban alszik (ami egy rendes felnőtt egyszemélyes ágy), és arról sem esik le.
2010. ápr. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na, kb. ilyen van neki [link] mármint a lába ilyen magas.
2010. ápr. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. ápr. 22. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!