Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babámnak az almától székreke...

A babámnak az almától székrekedése van, mi az a gyümölcs, amit adhatok neki?

Figyelt kérdés

Lassan hat hónapos a lányom, és pár napja kóstoltatom vele az almát, de fáj a hasa, nehezebben megy a kaki:-(

Olvastam, hogy lehet neki adni őszibarackot, csak bébiételben tudnám neki adni? Vagy mi az a gyümölcs, amit adhatok neki?


2010. dec. 28. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem már lehet banánt is
2010. dec. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha az alma megfogja, akkor a banánnal várjál. Az én fiamat nagyon megfogja a banán. 10 hós, és egyszer evett csak, azóta nem is próbálom.


Viszont adhatsz neki szilvát, meggyet, cseresznyét, őszibarackot (héj nélkül). Vagy fagyasztva veszel, vagy üveges bébiételt.

2010. dec. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok. Írd be a google-ba, hogy hozzátáplálási táblázat. Ezeken az oldalakon találod, hogy mit mikor érdemes adni a kicsinek.
2010. dec. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor őszibarackot nézek lefagyasztva, és azzal próbálkozunk!
2010. dec. 28. 13:01
 5/9 anonim ***** válasza:

Őszibarackot adhatsz neki, bébiételben is van ill. lehet kapni fagyasztottat is.

Kezdetben alma, őszibarack, meggy adható.

Ezt érdemes elolvasni:

[link]

2010. dec. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyersen adtad? Az én babám hasát is megfogta nyersen, de utáne úgy csináltam, hogy vízet felforraltam és pár perce beleraktam az almaszeleteket, rottyant egyet és úgy turmixoltam, így semmi baja sincs.
2010. dec. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az ém babaám extra szorulásos!:(Adok neki barackot(Hipp),sárgabarackot(Hipp),meggyet(fagyasztott,héja nélkül),sütőtök(frissen sütve),szilvát(Hipp,Beregi szilvalekvár)
2010. dec. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok! Igen, nyersen adtam, de akkor holnap megpróbálom úgy, ahogyan ajánlottad, vízben megfőzöm és turmixolom, köszönöm szépen!
2010. dec. 28. 17:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Bébiételekből a legtöbb már mehet neki. Banánt is kaphat. Mirelit meggyet, szilvát, barackot, körtét is adhatsz.
2010. dec. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!