Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdekelne a véleményetek a...

Érdekelne a véleményetek a manduca és a liliputi csatos babahordozókról. Az én babám már 8 kilós érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Ha vastag ruhában van (overál)akkor is lehet használni? Ő még nem tud ülni, most lesz öt hónapos.
2010. dec. 28. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

16-18 kilóig, vagy ameddig bírod, addig jó. :-) Nyugodtan megveheted. Ezenkívül ez nem beleülős, mint a kenguru, hanem hozzád simul a baba, és akármekkora overálban belefér. Ülni sem kell tudnia, csak a fejét tartania, az meg 5 hónaposan már megy, gondolom. Ha már 8 kilós, akkor elöl semmiben nem lesz kényelmes, a gátadnak is árt, veszélyes is, mert nem látsz a lábad elé a nagy babától, mindenképpen a hátadon kell hordoznod.


Mi is 5 hónaposkorában vettünk a fiamnak egy hasonéó csatosat (Ergo Baby), és a Magas-Tátrában próbáltuk ki. :-)


A sógornőméknek Manduca van, szerintem az jobb, mint a Liliputi, és ennek megfelelően drágább is. Mi meg az Ergo mellé beszereztünk egy Magyarindát, mostanában már csak azt használjuk, babakocsi helyett is.

2010. dec. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Nekünk kengurunk volt, később hátihordozó, azzal azoktunk tűrázni.
2010. dec. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Manduca tapasztalatok: [link]

Liliputi tapasztalatk: [link]

2010. dec. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút érdemes! Nekem Manducám van, imádjuk! Mindennap használom, kisfiam 1 éves múlt nemrég. Nagyon jó, hogy magasítani lehet a hátrészét és az is, hogy biopamut, mert fogzásnál folyton rágcsálja. Nekünk jó vastag overálunk van, és könnyen belefér azzal együtt is. Egészségügyi szempontból is nagyon jó, tökéletes tartást biztosít a babának, a megfelelő csípőfejlődés is garantált így. Érdemes belefektetni. A limitált változatok drágábbak. A www.babaholmiolcson.hu oldalon 20e Ft alatt meg tudod venni, azt hiszem 5 színben van. Kellemes hordozást!
2010. dec. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Karácsonyra Liliputi hátihordozót kértünk a rokonoktól, és épp ma kaptuk meg. Szerintem nagyon jó. A kisfiam 1 éves, 10 kg. Amikor fent volt a hátamon, nem is éreztem a súlyát, és ő is nagyon élvezte. A miénk 20 kg-ig használható, szóval 4 éves korig. Ha így nézzük, nagyon megéri az árát, mert 15 e Ft és még 3 évig tudjuk használni.
2010. dec. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!