Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vennétek fiatoknak a 2....

Mit vennétek fiatoknak a 2. szülinapjára?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mire van szüksége. Éppen ruhára, vagy valami új játékra. Márciusban lesz két éves. Tortája lesz, az ajándékot még úgysem tudja "úgy" értékelni mint egy nagyobb gyermek.
2010. dec. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
játékra gondoltunk
2010. dec. 28. 18:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam nagyon szeret építeni, mi minden alkalomra Lego Duplo-t vettünk neki, ill.kértünk ajándékba. Elég borsos az ára, de így a nagyszülők és rokonok segítségével szépen lassan gyűlik.
2010. dec. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Még ami eszembe jutott: most kezdtünk átszokni a zuhanyozásra a kád helyett. A brendonban láttam csempére tapadó több részes autós fürdőjátékot, szerintem mi majd márciusban beruházunk egyre. Esetleg nektek is valamilyen fürdős játék?
2010. dec. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2 hét múlva lesz 2 éves a fiam,és nem mondanám,hogy nem értékeli az új játékot,mert amit karácsonyra kapott,mind mind nagy öröm volt neki és még a mai napig is az,igyekeztünk olyant választani ami most jobban érdekli,ilyenek a könyvek,a zene,minden ami állatos,igy farm szettet i kapott.szülinapjára,mágneses táblát kap,amin építhet is,és zeneszőnyeget amin ő alakíthatja ki a hangszereket,és egy lovas játékot kap,házikóval.Ha valamelyik érdekel linkelhetek.
2010. dec. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

kedves utolsó válaszoló a mágneses tábla milyen?

linkelnéd?


köszi

2010. dec. 28. 19:02
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

Már megkaptam,nagyon klassz.az összes szám és betű és rengeteg alakzat amivel alkotni lehet,a tábla tartó stabil.

2010. dec. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem ugyan lányom van de mivel imád motorozni és ezt addigra kinövi azt kap nagyobb méretűt, és még eszembe jutott kisszék asztallal,mágneses tábla is jó lányomnak van imádja,márciusban lesz 2 éves.kimondani is nehéz...hogy megy az idő...
2010. dec. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!