Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vesztek, vetettek 1 éves...

Mit vesztek, vetettek 1 éves szülinapjára gyermeketeknek? Nem akarok sok hülyeséget összevásárolni (pedig félek tőle. ) és kiváncsi vagyok mik azok amiknek ilyenkor nagy hasznát veszik! Jobban játékokra gondoltam.

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:

1 évesen az én lányom a nyomkodható játékoknak örült. Nem feltétlen zenélősnek (bár azt is szereti), hanem ami fejleszti a képességeit, az kis agyát. Pl. olyasmi játék, ha megnyomsz rajta egy gombot, akkor előbukkan egy figura vagy valami ilyesmi.

S imádott ráülni erre-arra. Először azt vettem észre, hogy otthon megpróbált magától ráülni egy dobozra vagy egy plüssállatra. Így egy hintaló vagy kisfiúnak (bár lánynak is lehet) egy kismotor tuti jó ötlet.

Ja és a megunhatatlan építőkocka. Az sokáig jó, sokáig tud vele játszani.

2011. nov. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

kislányom szülinapja elötti este mindent becsomagoltam és a szoba közepére tettem. egy óriási héliumos lufival. kapott egy szép fa babakocsit is, az nem volt becsomagolva + a képeslapokat kibontottam és rátettem az ajándékokra (család távol, így mindenki csomagot küldött). kislányom bejött, nagy rötyögés minden láttán, majd megfogta a képeslapokat és rohangált vele kb 5 percig körbe és annak örült. majd meglátta végre a babakocsit és mindent bele pakolt és nem engedte el a többi ajándékot úgy bontotta ki, hogy fogta egy kézzel a babakocist.aztán jött a lufi, amit hetekig tépett és imádta.


kapott fa kirakot, rettenetesen kifelé tudja rakni, de tetszik neki. aztán fakockákat, ami szintén nagy kedvenc, anyukámtól egy puhatestö babát, amit ölelget rengeteget.


amúgy imájda a formabedobot, most a plüssök nagy kedvencek lettek, könyveket.

2011. nov. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kisfiam tavaly kapott tőlünk egy dömpert.kezdetben mi toltuk benne őt,most ő tologatja a játékait.kapott egy tűzoltó autót,ami nagy kedvenc még mindig.egy formabedobós autót,de azt nem szerette,egy ikeás fa autót,azt sem csípi.
2011. nov. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi beruháztunk egy Little Tikes magastámlás hintára, 13e a Brendonban. Viszont nap mint nap használjuk, nagyon kényelmes, nagyon biztonságos és imádja a lányom.
2011. nov. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtatok:))Igen én is gondolkodtam hogy legyen-e kismotor de az első válaszoló hatására LESZ:))a fakockáktól tartok mivel ikrek és most is van hogy csak úgy odavágnak a tesó fejére valamit...
2011. nov. 15. 16:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Kisfiam kapott egy zenélő szerszámosládát, imádja! Lefekvés elött még húz az ágyának a csavarjain a csavarhúzóval. :) Kapott kismotort, már hátrafelé tud vele haladni. :) Hatalmas kedvenc a (játék)porszívó is. Folyaton takarít vele, ki-be tudja kapcsolni. Egyébként mindent szeret ami zenél , sokat táncol. Szereti a formabedobót és a fakirakót is. Szintén a szülinapjára kapott építőkockát, műanyagot, nagy tüskéset (nem Duplo, de jó minőség). Nagyon ügyesen egymásra tudja már rakni őket és le is köti, van, hogy fél órát is elépítget.

Jövő héten lesz 13 hónapos.

2011. nov. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!