Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 éves fiatoknak mit vesztek...

2 éves fiatoknak mit vesztek szülinapjára?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi annak idején egy futó bicajt vettünk neki...Meg persze egy csomó ruhát kapott...

Volt tortája is amit marcangolhatott is.:)

2011. aug. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kis játszósátrat fog kapni,mert állandóan a ruhaszárító alá mászik be.Valamint egy kis játék gitárt,és xilofont.Na meg a torta.
2011. aug. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, 3 hét múlva lesz kettő éves. Mivel mindig csak plüssökkel játszik, már tele van vele a játszósátra, most is azt kap. Imádja őket, elnevezi őket és pakolgatja, magyaráz nekik. Kap egy hatalmas macit és 8 kisebb állatot, az állatkerti kedvenceit. Épp a tengerparton leszünk, ott kapja a tortáját.
2011. aug. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pótkerekes bicajt kap, az unokatesóknak van, tud már vele menni. A rokonoktól nem tudom mit kap, apámtól szerintem egy pedálos traktort (imádja a traktorokat), a párom családjától hintalovat vagy duplot kértünk, anyám laptopot hoz neki. Meg persze a torta, amiből szerintem idén kettő lesz, mert egyszer ünneplünk a párom családjával (mikor ténylegesen van a szülinapja), egyszer az enyémmel (mert anyám külföldön dolgozik, nem lesz itthon pont a szülinapján).
2011. aug. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sporteszköz párti vagyok, azt nem lehet elég korán kezdeni :) Sztem is egy futó bicaj a remek választás. Ha könyv, akkor lehet kapni olyan névreszóló mesekönyvet, amiben a gyerek maga a főhős. Vagy Építő játék, azt hiszem dupló a neve, ami olyan mint a legó csak nem tudja lenyelni.
2017. okt. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!