Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Teát vagy vizet? Babámat...

Teát vagy vizet? Babámat szeretném a vizre szoktatni evés után tea helyett, de ha néha teát is kap azért elfogadja majd a vizet? Ti mit adtok neki?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Mikor kicsi volt próbáltam itatni vizel de mindig ki köpte és ki is köpi így teát adok neki de szerintem az jobb is :)


9h kislány anyukája

2010. dec. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én csak vizet adtam, soha teát, nem is szokott rá semmi mást nem iszik egyik sem, csak vizet. Mondjuk nyilván itt is a jó példa jár elöl, mi sem iszunk semmit csak vizet.
2010. dec. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát én úgy vagyok vele, ha ő nem issza meg a vizet akkor kapjon teát. Én se csak vizet iszok, meg is kergülnék :-) (nem szeretem a szénsavas pancsokat, de pl a gyümileveket imádom). A lányom 8 hónapos koráig egy korty !!! vizet se volt hajlandó inni, majd egyre többet ivott vizet. Azóta iszik vizet, teát is, és néha én is készítek neki innivalót.
2010. dec. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A vizet én félve adom. A csapvíz sok helyen rossz minőségű, aki ivott már tisztitott vizet, az tudja hogy ordit a különbség. Igyekszem beruházni egy jobb víztisztítóra, addig meg forralva kap vizet, vagy teát. Az ásványvizekkel vigyázni kell, nagyon magas a kálium tartalma majdnem mindnek.
2010. dec. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

90%-ban vizet kapnak, én is azt iszom.

Amikor betegek, akkor szoktam teát adni nekik, a kicsi (14 hós) simán megissza utána a vizet is, a nagy (4 éves) próbál alkudozni, hogy inkább szörpöt kér :)

Sajnos tőlem hiába látják a jó példát, a párom nem issza meg a vizet, csak üdítőt, szörpöt, cukros teát, így nehéz megértetni a naggyal, hogy a cukros lötyik nem egészségesek, ha az apja meg csak azt issza...

2010. dec. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!