Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik, hogy egy 6 hónapos...

Létezik, hogy egy 6 hónapos baba ismétel egyszerű hangokat, szavakat?

Figyelt kérdés
Tesóm kislányának nagyon tetszik az a szó,hogy BABA.Sokat mondjuk is neki,mert neveti!És vagy 2-3 napja ,ha mondjuk Ő is mondja!Nem azt akarom ezzel mondani,hogy csodagyerek,mert beszél,csak olyan fura ez nekem...
2010. dec. 28. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
az enyém is mondja 6 hós korától, persze nem tudatosan.
2010. dec. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Igen most mondja, de később már nem.
2010. dec. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam az apa szót mondogatta, persze nem tudatosan. Tudatosan 8 hónaposan mondta először, hogy apa, amikor hallotta, hogy megjött az apukája munkából.
2010. dec. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem van egy ismim akinek a fia kajakra beszélt 6hós korától.NAgyon durva de így volt.A védőnője meg azt mondta ez így gáz ne szóljon a gyerekhez mert erőlteti a gyerek az agyát ez marhaság.HA akar hadd beszéljen.Az én babám 14 hós korától beszél !!:)Szerintem létezik ilyen!!:)
2010. dec. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is mondott szavakat már hat hónaposan! Most 16 hós és már mondatokat is mond, sőt mondókákat is befejezi! (minden sor végét, persze amelyik tetszik neki)!Nagyon édes :) Tehát igen vannak olyan babák akik hamar beszélnek! És vannak akik csak később!
2010. dec. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%
a kisfiam 5 hónaposan ezeket ismételgette: bababa, mamama, dadada. Ez nem számít csodának, ebben a korban természetes. Hosszú az út még a beszédig:)
2010. dec. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat!
2010. dec. 29. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!