Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes kortól hallja a...

Hány hetes kortól hallja a baba a kívülről behallatszó hangokat a baba?

Figyelt kérdés
Azért érdekel, mert olvastam, hogy reagál is a zajokra ez mit jelent? Leírnátok bővebben? Mert pl a mai napon hallgattam hangosabban zenét (kishúgaim karácsonyi bemutatót tartottak) és meg sem mozdult a babám, ja 27 hetes vagyok, ez normális???
2010. dec. 24. 18:35
 1/3 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Anyukája hangját kb a 20. héttől, a külső hangokat a 24.-től.
2010. dec. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ó, ezen ne izgulj!


Az enyém a zongorára, még ha messziről is hallotta, szétrúgta a pocakom. Viszont ha csellóztam, akkor meg sem moccant, pedig ott hangszer a pocakomnál volt. Meg ha alszik, még a mai napig, akkor bármi szólhat mellette :)

2010. dec. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én kb 2 hete vettem észre, hogy reagál külső zajokra. Ha valami nem tetszik neki, akkor nagyon beindul. Viszont amikor zuhanyzáskor énekelgetek neki, akkor szépen elnyugszik, és csak piciket mocorog. Viszont ha alszik, akkor semmivel sem tudom felébreszteni. :) Remélem ha kijön akkor is így lesz. :)

28 hkm

2010. dec. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!