Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges, hogy egy 6 hónapos...

Lehetséges, hogy egy 6 hónapos baba már tudatosan utánozza a hangokat?

Figyelt kérdés
Ma délelőtt gyümölcs pürét evett a kisfiam és amikor közelítettem a kanállal a szájához, kitátottam a számat és mondtam, hogy ááá. Egy idő után ő is minden falat előtt azt mondta, hogy ááá. Na jó, néha azt mondta, hogy háá vagy gáá, de teljesen olyan volt, mintha utánozni próbálna :)
2009. jún. 25. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze, ez nála már tudatos volt!!

Olvasd el ezt, ebben benne van:

[link]

2009. jún. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém 9 hónapos és utánozza a hangokat , félévesen ha kinyújtottam a nyalvem azt csinálta ő is.
2009. jún. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom 3 hónaposan ismételte a saját maga által kitalált és általam utánzott szótagocskákat... Én megtanultam tőle és mondogattam neki, neki meg már könnyen ment, mindig éppen azokat ismételte, melyeket előtte én kimondtam. Jó kis játék VOLT ...aztán szépen leszokott róla, maradt az új játék, a visítás :))
2009. jún. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kislányom 3 hónapos kora óta utánoz Minket, legalábbis azt, ami tetszik Neki.
2009. jún. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!