Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor mitől szörcsög?...

Most akkor mitől szörcsög? Játszik, egész nap nincs gond, csak reggel és este!

Figyelt kérdés

2 foga jött ki egy nap alatt, gondolom ez is gyengíti az immunrendszerét, de egyedül csak ha cicizik, akkor kezd el szörcsögni, mintha nem kapna levegőt. Szívom az orrát, de nem sok jött eddig, bár ma anyatejet tettem a nózijába, és attól nagyon sok trutyi jött ki, bár elég mélyről jött fel. Most akkor megfázás, vagy mi baja van?

Nem akartam dokit hívni(meglátja onnantól kezdve üvöltés), de szerintem holnap kihívom, de addig is szerintetek ez micsoda? Járt így valaki?


2010. dec. 28. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
nálunk is fogzáskor volt szörcsögés, nappal semmi baja nem volt az orrának... tengervízes sprayt használtam és szívtam az orrát, volt hogy 3 hétig is. a doki se adott volna mást. a fogzáskor minden nyálkahárty meg van duzzadva e miatt van bővebb orrváladék is. hidegprásító van a szobájában ilyenkor és sokat vittem ki levegőre, mert a hidegtől tisztul az orr, mivel a hideg miatt az erek összehuzódnak és csökken a nyálkahártya duzzanat...
2010. dec. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sima sósvizes orrcseppet használj. (80 Ft) Minden pelenkázáskor csepegtess! Elvileg minden kisbabának kellene só orrcseppel csepegtetni napjában többször is, hogy ne duguljon el. Hiszen ők még nem tudják kifújni a nózit. Orszívót csak akkor használj, ha beteg és teljesen el van dugulva, feleslegesen ne irritáld az orrnyálkahártyát!
2010. dec. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!