Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A borostyán karkötö is olyan...

A borostyán karkötö is olyan hatásos mint a nyaklánc? 4honapos fiamnak szeretnék venni mert szenved a fogzástol, mit vegyek lánc vagy karkötö, nem zavarja a lánc ha hason alszik? Ti hol és miet vettetek?

Figyelt kérdés
2009. jan. 26. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én a babcsoda.hu-ról rendeltem a kislányomnak vegye színűt. 2 hónapos korától a nyakában van gyakorlatilag éjjel-nappal. Nem zavarja egyáltalán, a body alatt van neki. Van aki kinevet, de én úgy gondolom azóta sokkal nyugodtabb és jobban alszik. A karkötőt nem tudom, de lehet az jobban zavarná.
2009. jan. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azt lepiszkálná és jobban be is tud akadni.
2009. jan. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én babámnak ugyanolyan vastag a csuklója mint a kézfeje. Neki biztosan nem vennék karkötőt. :) A nyaklánc nem zavarja, vegyél olyat ami csak kicsit nagyobb a nyakánál pl.31,32 cm-es. Az nem lóg le túlságosan, így hason sem zavarja. A babacsoda jó.

Off: aki hordja leveszi fürdetéskor?

2009. jan. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem veszem le róla fürdetéskor se. Néha kiveszem a nyakából, mert olvastam, hogy meg kell tisztítani a gyógyköveket, hogy hassanak. Folyó víz alatt kiűríteni, szantál füstölő mellett megtisztítani majd napfénynél feltölteni. A férjem kiröhög és azt mondja sámán vagyok, de én hiszek benne :)
2009. jan. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sámánnak: Jó fej vagy, köszi:) Bocs, kedves kérdező, tudom a kérdésedre adott válaszoknak jobban örülnél.
2009. jan. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!