Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire hatásos a Mecsek...

Mennyire hatásos a Mecsek Baby tea?

Figyelt kérdés
6 hetesnek lehet adni? Sokszor erőlködik mikor kakálnia kell és legtöbbet nem jön semmi, pedig néha sír is emiatt. Tényleg megnyugtatja őket? Mert egyik ismerősöm mondta, hogy nyugtató hatása is van. Kislányom napközben alig alszik pár órát és sokat sír, állandóan éhes, szinte óránként.
2011. aug. 26. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Nálunk nem volt hatásos,az én kisfiam hasa görcsölt tőle.

Ha tápis a babád akkot kamillateával készítsd az ennivalóját egy nap egyszer,max.2 napig.Aztán 3-4 nap szünet.Mert sok kamillát sem szabad kapnia.

Ha szoptatod,akkor abban sajnos nem tudok segíteni.

2011. aug. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az én fiamnak adtam evés (szoptatás előtt) pár cseppet belőle.nem telt el kb. 20 perc és akkorát kakilt hogy moshattam a ruháját mert kb. a háta közepe is olyan volt, de egyébként figyeld hogy mit eszel, mert lehet hogy nem bírja a kis gyomra és akkor azokat kerüld egy hétig aztán ismét vezesd be az étrendedbe.Ami még igazán ütős az ha köménymagot( ha van otthon- köménymagos leves: tejszaporító hatású) forrázz le, majd szűrd át, hogy a mag ne kerüljön bele a teába és itass vele pár cseppet evés előtt vagy után.. a hatás nem marad el.

remélem tudtam segíteni!

2011. aug. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én szoktam venni kamillát(nem filterest)meg édesköményt és abból főztem a kislányomnak teát.
2011. aug. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én születése óta adom neki, a kórházban is ezt kaptak amíg nem lett tejci... Eleinte úgy kell hogy alig legyen a teának egy kis színe a filtertől, szép fokozatosan legyen egyre jobban kiáztatva neki a filter és nem lesz hasfájása tőle.
2011. aug. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én kislányomnak nem használt.

Sőt! Én ittam a Mecsek tejszaporítót, attól is fájt a hasa!

2011. aug. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Most mi is ezzel küzdünk,egész éjjel húzza a hasát,anyatejes.És napokig nincs kakija.Borzalmas
2013. febr. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sziasztok!


Nekünk azt ajánlották hogy a hőmérőt dugjuk kicsit fel neki, nem kellett neki fél centi se, sugárba tojt a kisfiúnk! Ettől egy darabig megkönnyebbült, máskor is segített, de azért óvatosan!

2013. márc. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!