Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jobban viseli a fogzást?...

Jobban viseli a fogzást? Chamomilla 15 ch és Viborcol kúr kombinációt alkalmazta valaki? hatásos volt? Milyen adagolásban?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekünk sajnos egyáltalán nem váltak be a homeos szerek. :(


Nekem a Dentinox és a Nurofen volt a "fegyverem" a nehéz éjszakákon.

2011. aug. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem bevált, nem kellett még más hála istennek. camomilla, dologel, a kúp is megvan, de azt akkor akarom bevetni, ha nagy a baj. a homeo alkati szer sajnos nem minden picikének jön be.
2011. aug. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja! adagolás. a dologelt naponta többször, ha nyafizik, és a camomillát csak egyszer- kétszer ha látom hogy nyűgös. nem viseli meg annyira. de van még borostyán is a nyakába. állítólag a test melegétől oldódik ki belőle az illoolaj.
2011. aug. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Viburcolban is van Chamomilla de alacsonyabb higításban. Szerintem felesleges egyszerre adni a kettőt.
2011. aug. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

09.37-es vagyok.

Én a Chamomilla mellé minden másnap adok a babámnak Calcium Carbonicum-ot ch9-es higításban 5 golyót.(Segíti a fogak áttörését.)

De nagyon sokfajta szer van a fogzásra, végig kell nézni mi a legjellemzőbb a babádra és az alapján választani. Nekünk nagyon bejött a Homeopátia, csak meg kell találni a megfelelő szert!!!

Sok sikert! :)

2011. aug. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!