Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Este alvas elott mennyi...

Este alvas elott mennyi tapszert adtok a 4,5honapos babatoknak?

Figyelt kérdés
en szopiztatom,csak este legekves elott tapszert adok,mert estere keves a tejem.en 200ml adok neki.leszivja mind a semmit.aztan jot alszik.baba tudja mennyi szukseges neki?nehogy tultaplaljam.
2009. jan. 26. 13:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Amennyi jól esik neki:-)
2009. jan. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem olyan egyszerű túl etetni a babát bár én is hallottam már ilyet.De ha jól alszik utánna akkor az úgy jó.Ha sok lenne szerintem vagy kihányná vagy feszítene esetleg fájna a pocakja.De az a 200mml nem sok egy ekkora babának.
2009. jan. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok-a baba tudja h menniy kell neki tápszerből is,de ha tanácsoplhatomOKVETLEN adjál neki cicit még akkor is ha kevés van,mert el fog menni a tejed-Én már csak tudom mert így jártam:-((((Aztán ha az nem elég neki akkor pótolod!
2009. jan. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szia! Én is így etetek. Az én babám nem eszik ennyit csak kb 150-et. Szeretném ha kicsit többet is elfogadna, nyugodtabb lennék. Napközben nem eszik túl sokat,-akkor ugye ő is tejet kap- már csak a minimumokat hízza havonta. Nem kicsi, de szeretném szinten tartani,és nem szertnék tápszert adni csak vacsira. Szóval nem sok amennyit esztek:)
2009. jan. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom.eddig csak szopizott es 8,5kilos.doki szerint ez igy jo.de akkor meg nem adtam neki este tapszert.hat remelem nem art neki.ugy latom jol esikneki,es szepen atalussza az ejszakat.koszonom szepen a valaszotokat.
2009. jan. 26. 13:33
 6/16 anonim ***** válasza:
Én minden szopi után pótolok tápszerrel 2 hónapos kora óta, de még van szerencsére tejem. Én este 100 ml-t adok neki, úgy látom elég neki. Szerintem a 200ml sok egy kicsit. Bár függhet a súlyától is, a te babád hány kg?
2009. jan. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, látom, 8,5kg. :)
2009. jan. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
2dik valaszolonak,este tapszert adok,de utana meg fel teszem a mellemre egy 2percre,ha nem is sziv sokat ,de legalabb tejtermesnek jot teszek vele.erre mindig gondolok.koszonom szepen
2009. jan. 26. 13:42
 9/16 A kérdező kommentje:
azert kezdtem el neki este lefekves elott tapszert adni mert szopi utan 2orankent kellt,amit azelott nem csinalt.ezert gondoltam,hogy estere mar keves a tejem.most megint szepen atalussza.es nekem reggelre szepen megtelik a mellem.
2009. jan. 26. 13:48
 10/16 A kérdező kommentje:
utolso valaszolonak.szerinted sok lehet neki a 200ml?gondoltam,hogy megprobalok160mladni neki,lehethogy eszresem vesszi.
2009. jan. 26. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!