Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos kisfiam ma megevett...

9 hónapos kisfiam ma megevett fél doboz joghurtot /Aktiviát/lehet tőle valami baja? Ma alig evett valamit, ezt meg úgy nyelte.

Figyelt kérdés
Milyen tünetek lehetnek.ha allergiás a tejtermékekre?
2010. dec. 29. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Mért lenne?Tudod a természetes az,hogy ekkora gyerekek már megkóstolhatnak bármit.A természetes az,hogy nem allergiás.
2010. dec. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2010. dec. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, örültem is, hogy milyen jóízűen eszik ,aztán pislogtam nagyokat, amikor semmit nem akart utána megenni hónapokig. Szóval ha legközelebb nem akar enni, akkor csak csínján a joghurttal. Persze nem törvényszerű, hogy a tiéd is így reagál, de én nagyon megszívtam.
2010. dec. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy túl nagy bajt okozna, max. hasmenést. De amúgy aktívia helyett inkább másféle joghurot adjál neki, mert ez tényleg nem ajánlott 2 éves kor alatt.

Kiütéses, bőrirritáció, hólyagok a szájban, hosszantartó hasmenés mindenképp allergiára utalhat.

2010. dec. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem azzal van a gond, hogy joghurtot adtál neki, hanem azzal, hogy Actíviát. Azt ugyanis 2 éves korig nem szabad!!!! Az Activia honlapján is fent van a gyakran ismételt kérdések között, hogy a benne lévő bifidusz a felnőttek szervezetének van kitalálva, úgyhogy 2 éves kor alatt egyáltalán nem ajánlott a babáknak fogyasztani.
2010. dec. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az enyém 1 egész dobozzal megeszik, Danone natúr joghurt, én teszek bele gyümölcsöt. Imádja!
2010. dec. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
tegnap 18:45 vagyok. Az én gyerekemnek brutál szorulása lett a joghurtól. :S
2010. dec. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Meghajtotta az aktívia de csak egyszer volt hígabb.Most gyanakodjak allergiára?Semmi más tünete nincsen.
2011. jan. 2. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!