Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól lehet a...

Hány hónapos kortól lehet a babának joghurtot adni? Ti milyet adtatok neki?

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:
8 hónaposan kapott először, Danon natúr joghurtot.
2011. nov. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

10 hónaposan adtam először, de ekcémás baba, amiatt vártam.

Csak natúrt vagy olyan gyümölcsöset, ami nincs tele vackokkal. Pl. könnyű és finom danone vackot semmi pénzért nem adnám felnőttnek se. Ja, és nem azért, mert felvet minket a pénz :) Csak nem költök ócska élelmiszerre... Vannak olcsó és jó termékek, pl. az aldi prémium gyümölcsjoghurtjai ilyenek :)

2011. nov. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Danone natúr joghurtot kapott először, meg még most is. 7 hónapos volt, amikor először adtam.

Általában gyümölcsöt és gabonapépet teszek bele, így nagyon szereti a lányom.

2011. nov. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

5 hós korától kap babajoghurtot, babapudingot.Ezek általában 6 hós kortól vannak, de mi kicsit korábban kezdtük a hozzátáplálást, így mertem adni.A mai napig ilyet kap, csak már eszik mellé grízpudingot és csokis babapudingot is.Egyébként kap már sima natúr joghurtot is, vagy kefírt és olyan bolti gyümölcsjoghurtot, ami nincs tele minden vacakkal.Pl a Lidl-ben van 1-2 ilyen fajta, de a kedvenc a jogobella.Abban a gyümiket is megeszi, már van 3 fogacskája :)

Most 10 hós a kisasszonykám

2011. nov. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

A kislányom 2ésfél hónapos kora óta kap gyümölcslevet, meg bébikaját. Az alma-barack és a sütőtök a kedvence. Szerintem akkor 5 hónaposan már én is adok neki babajoghurtot!

2011. nov. 9. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!