Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babátoknak mit...

7 hónapos babátoknak mit adtok vacsorára? A miénk tápszert kap, de 6-7szer ébred meg éjjel. Mást kéne kipróbálnom? Lehet hogy nem elég neki?

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

pont az előbb írtam vkinek ugyanezt:

Estére próbáld ki,hogy tejpépet adsz neki (6hós kortól bőven lehet), van mindenféle, gyümölcsös, egyéb ízesített (milupa, humana, stb.), 5-6 étkezés /doboz /6-700 ft. Nálunk bevált, illetve még az is,hogy Sinlacot kevertem az esti tápba (ez a szentjánoskenyérmag por változata, piciknek, tejérzékenyeknek is adható, sűríti, édesíti a tápot,mert mézédes és nagyon finom). A másik ötletem,hogy próbáld ki az ú.n. "álometetést", amikor 23 óra körül kiveszed ha felébred,ha nem,és "megtömöd", cumisüveggel persze. Enni fog,mert ha a szájába kerül, eszik.. :) Suttogó módszer, nekem ez is bevált sokáig, bár a fogzás rendesen bezavart... az megint más tészta.

N/32 (1,5éves kisfiú anyukája)

2010. dec. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem elég. Adj tejpépet, az kitart reggelig:)
2010. dec. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsi,nem tápszert akartam írni,hanem tejpépet :( De nálunk ez sem segít...
2010. dec. 29. 22:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor nem azért ébred, mert éhes, hanem mert vagy fogzik, vagy éppen mozgásfejlődésen/fejlődési ugráson megy keresztül. 6-7 hónapos korban ez teljesen tipikus, és el fog múlni, csak türelem kell hozzá, az viszont nem kevés. :(

Szegény, nem irigyellek, én is - és még nagyon sok anyuka rajtam kívül - szintén végigcsináltuk ezt az időszakot.

2010. dec. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahogy mi csináljuk: vacsorázik kb. 7 óra fele, általában banán vagy valami kekszes dolog, hogy jól lakjon, majd lefekvéskor tápszert kap, kicsit sűrűbben, mint ahogy az adagolási útmutató mondja. Kitart reggelig, bár nálatok szerintem nem az a baj, hogy éhes. Figyeld, hátha csak kiszárad a torka és egy korty víz is megteszi.
2010. dec. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk, ha már semmi nem használ, fogom a cumit és bevizezem, majd beadom neki. szomj oltónak nagyon jó. de ha jön a foga akkor vegyél dentinox krémet és kend be azzal az ínyét. az még szokott segíteni.

Sok türelem és kitartás kell ezekhez az időszakokhoz.

2010. dec. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mit adsz neki napközben?
2010. dec. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!