Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen kölesgolyót adtok...

Milyen kölesgolyót adtok babátoknak? Milyen összetevőkből áll?

Figyelt kérdés
8 hónapos babámnak vettem bio kölesgolyót az intersparban és adtam neki kb 3 darabot amikor is észrevettem az összetevőit: hántolt köles, tengeri só, nyomokban földimogyorót és tejszármazékot is tartalmazhat. Ugye nem lesz baja a babámnak? Ti milyet adtok?
2011. nov. 29. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
mindenben van tejszármazék és nyomokban földimogyoró. Ez azért van mert ezeket nem egy külön gyárban gyártják és az ott termelt más élelmiszerekből mikronyi kerülhet át a ti kölesgolyóitokba is. Ennél nagyobb bajod sose legyen.
2011. nov. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van natur BIO kölesgolyó is, szerintem azon nincs ilyesmi... De ha van is. Semmi baja nem lesz, ha csak nem allergiás a mogyoróra.
2011. nov. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez is bio és szerintem ez a natur mert a csomagolásra ez van írva: bio kölesgolyó extrudált
2011. nov. 29. 13:56
 4/5 anonim ***** válasza:
DM-est is nézd meg.
2011. nov. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha megnézed, az élelmiszerek csomagolását szinte nincs olyan, amin ez fel ne lenne tüntetve. Az okaot már előttem leírták, és nem azt írják, hogy tartalmaz, hanem tartalmazHAT, nem ugyanaz! Pl ez rajt van virslin, felvágotton, tésztaféléken, gyakorlatilag szinte mindenen, ami csomagolt élelmiszer!


Semmi baja nem lesz tőle, hacsak nem mogyoróallergiás, de az kivédhetetlen, egyszer úgyis találkozik mogyoróval.

2011. nov. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!